Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Jak se zbavit všech programů instalovaných z Wine?  (Přečteno 959 krát)

kimi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 238
Jak se zbavit všech programů instalovaných z Wine?
« kdy: 19 Prosince 2010, 22:31:00 »
Ahoj, nainstalil jsem pár věcí přes wine, pak odinstaloval wine, smazal složku .wine, ale programy tam pro opětovné instalaci wine znovu vidím. Jak se jich mám kompletně zbavit? ps: udělal jsem to proto, že některé z programů nešly odinstalovat korektně

starenka

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1276
  • Karma: plynová [zapalovač] [hasičák]
    • /home/starenka
Re: Jak se zbavit všech programů instalovaných z Wine?
« Odpověď #1 kdy: 19 Prosince 2010, 22:52:02 »
Pokud odeberes balik, data a nastaveni tam zustane. Mas dve moznosti - snazit se to nejak odmazat z ProgramFiles apod. (Ccko windows je v ~/.wine/drive_c), nebo pokud ti nevadi prijit o nastaveni (ale i to si muzes zazalohovat), tak dej aptitude purge balik (namisto aptitude remove balik)
mojenka | blozinek v2 | starej blozinek | krotim hady za penize | UJ! Kalužátor

Debian testing vrní v Thinkpadu X200/bedně/EEE 900a, MasoX Tiger v lampe

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: Jak se zbavit všech programů instalovaných z Wine?
« Odpověď #2 kdy: 19 Prosince 2010, 23:17:47 »
jo, a pokud ti vadi, ze je to pořád v nabídce a ty programy mas uz smazane, - tak "~/.local/share/applications/wine"  atd.atd.

SDan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 209
Re: Jak se zbavit všech programů instalovaných z Wine?
« Odpověď #3 kdy: 25 Prosince 2010, 11:18:05 »
Myslim si, ze smazanim .wine odstranis vse co jsi do wine instaloval. Neni problem pouze v tom, ze po opetovne instalaci wine zustavaji ikony v APLIKACE - WINE, i kdyz nejsou funkcni? Pokud ano, tak SYSTEM-PREDVOLBY-HLAVNI NABIDKA a smaz nepotrebne ikony.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.