Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Gnome3  (Přečteno 2210 krát)

gumka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 207
Gnome3
« kdy: 29 Prosince 2010, 01:34:20 »
funguje niekomu?
ja vidím len čiernu obrazovku! pc je síce funkčné, ale bez grafiky. :-\

Kamil Hanus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 221
    • kamilhanus.cz
Re: Gnome3
« Odpověď #1 kdy: 01 Ledna 2011, 22:23:21 »
Nechci plácat blbosti, ale je možný, že to zatím záleží na sestavě. U mě na pc nefunguje jak verze z repo, tak vlastní kompilace. Je to ale spíš bug jednoho programu (nevzpomenu si na název), který mi pc vytěžoval na 100% a viděl jsem pouze plochu, nic víc. Sestavu mám Athlon XP 2GHz a GeForce 5200. Na druhou stranu u ségry na ntb (Intel SU9400 a 4500MHD) funguje skvěle a bez problému.
Only wimps use tape backup: _real_ men just upload their important stuff on ftp, and let the rest of the world mirror it ;)

gumka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 207
Re: Gnome3
« Odpověď #2 kdy: 02 Ledna 2011, 07:40:11 »
mne práve komp zostane plne funkčný-teda relatívne :-\
spodná lišta + normálne spustitelné aplikácie, ale len tie, ktoré mám v lište ukotvené ako predvoľbu: chrome a thunderbird. pokus o spustenie akejkoľvek aplikácie vyžadujúcej správcu súborov bez odozvy! proste nautilus nefunkčný. dokonca po aktivovaní gnome3 nebol ani ako predvolený prehliadač. tož som ho nastavil, nastavil gnome-panel-zase nič!
ako keby nautilus-a gnome3 úplne ignorovalo. inak aj compiz s efektami zostáva plne funkčný
je to síce v rámci "hrajenkania sa  ;D " ale aj tak naserie spätná nekompatibita. tú by mali riešiť už v alfa verzii.

MartinUO

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Gnome3
« Odpověď #3 kdy: 15 Dubna 2011, 01:29:08 »
Nechci plácat blbosti, ale je možný, že to zatím záleží na sestavě. U mě na pc nefunguje jak verze z repo, tak vlastní kompilace. Je to ale spíš bug jednoho programu (nevzpomenu si na název), který mi pc vytěžoval na 100% a viděl jsem pouze plochu, nic víc. Sestavu mám Athlon XP 2GHz a GeForce 5200. Na druhou stranu u ségry na ntb (Intel SU9400 a 4500MHD) funguje skvěle a bez problému.

Prosím vás poraďte někdo, jak instalnout GNOME 3 do Ubuntu 10.10.. Viděl a zkoušel jsem UNITY a připadá mi to spíš jako hloupej vtip a ne něco co si zaslouží titul "pracovní prostředí" ... Podle mě těžkej krok z5..

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re: Gnome3
« Odpověď #4 kdy: 15 Dubna 2011, 08:10:11 »
Nechci plácat blbosti, ale je možný, že to zatím záleží na sestavě. U mě na pc nefunguje jak verze z repo, tak vlastní kompilace. Je to ale spíš bug jednoho programu (nevzpomenu si na název), který mi pc vytěžoval na 100% a viděl jsem pouze plochu, nic víc. Sestavu mám Athlon XP 2GHz a GeForce 5200. Na druhou stranu u ségry na ntb (Intel SU9400 a 4500MHD) funguje skvěle a bez problému.

Prosím vás poraďte někdo, jak instalnout GNOME 3 do Ubuntu 10.10.. Viděl a zkoušel jsem UNITY a připadá mi to spíš jako hloupej vtip a ne něco co si zaslouží titul "pracovní prostředí" ... Podle mě těžkej krok z5..
Já v openSUSE Gnome základy gnome 3 mám, efekty, které občas sice spadnou mám také. Ubuntu nyní nainstalované nemám.

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re: Gnome3
« Odpověď #5 kdy: 15 Dubna 2011, 13:51:21 »
jestli chceš používat Gnome3 a Ubuntu tak
Ubuntu GNOME Remix
Mint 11

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.