Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Samolepky Ubuntu  (Přečteno 4180 krát)

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Samolepky Ubuntu
« kdy: 02 Ledna 2011, 21:07:41 »
Takže jsem dostal za úkol vytvořit nové samolepky pro tisk.

Jako první návrh a Vojtovo doporučení bylo udělat podlouhlé samolepky s nápisem ubuntu a malým logem v rohu.
Když jsem sháněl materiál v křivkách, tak jsem narazil na aršíky samolepek na oficiálním šopu a vnuklo mi to myšlenku natisknout krom samotných podlouhlých samolepek ještě tyto aršíky.


Zajímalo by mě tedy, jestli by o ně byl zájem.
A jestli máte nějaký nápad jak je případně vylepšit.

Díky za feedback ;D
« Poslední změna: 07 Ledna 2011, 15:18:19 od Tomáš Břinčil »

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #1 kdy: 07 Ledna 2011, 12:21:49 »
Ta bílá je bílá nebo průhledná?
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Samolepky, trička, igelitky - proste cokoli
« Odpověď #2 kdy: 07 Ledna 2011, 14:38:25 »
Ta bílá ja na průhledné fólii.

Dneska jsem byl vyzvednout první pokus.
Vypadá to hodně pěkně zejména pokud vezmu v potaz cenu samolepky.
Nahodim za chvilku fotky.

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #4 kdy: 07 Ledna 2011, 16:58:10 »

Kamil Hanus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 221
    • kamilhanus.cz
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #5 kdy: 07 Ledna 2011, 17:49:31 »
Pěkná práce! samolepky vypadají opravdu dobře, akorát bych možná vypustil ty, kde jsou hranaté rohy (ale to je jen věc názoru..). Jak je to kvalitní papír? Uškodí mu trochu vody? Jo a ještě jsem se chtěl zeptat, jestli budou i průhledné, jak je ve fotce prvního archu, co jsi posílal. Dík
Only wimps use tape backup: _real_ men just upload their important stuff on ftp, and let the rest of the world mirror it ;)

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #6 kdy: 07 Ledna 2011, 18:05:30 »
Pěkná práce! samolepky vypadají opravdu dobře, akorát bych možná vypustil ty, kde jsou hranaté rohy (ale to je jen věc názoru..). Jak je to kvalitní papír? Uškodí mu trochu vody? Jo a ještě jsem se chtěl zeptat, jestli budou i průhledné, jak je ve fotce prvního archu, co jsi posílal. Dík
Proto tam byly, abysme věděli jak to vypadá :) Taky mi přijdou lepší s kulatými rohy. :D
Není to papír, ale nějaká skoroguma nevim k čemu to přirovnat, spíš syntetické než přírodní, voda tomu rozhodně vadit nebude. ;)
Na průhlednou fólii by to mohlo jít, ale kvůli této levné technologii to nemá úplně krytí, zkusím nějaké a uvidíme :-)
(nechal jsem si ukázat nějaký černý nápis na průhledné fólii a nebylo to uplně ono...)

Kamil Hanus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 221
    • kamilhanus.cz
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #7 kdy: 07 Ledna 2011, 18:58:04 »
Myslím, že bílá na průhledné fólii  by mohla vypadat lépe. Přeci jenom když by si ji někdo chtěl nalepit na ntb nebo tak něco, většinou by byl podklad tmavý, kde právě bílá vynikne více.
Only wimps use tape backup: _real_ men just upload their important stuff on ftp, and let the rest of the world mirror it ;)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #8 kdy: 07 Ledna 2011, 19:05:20 »
Jinak k fotce v prvním příspěvku -- tyhle samolepky jsou z obchodu Canonicalu -- http://shop.canonical.com/product_info.php?products_id=718

Ta velká je bílá, jedna průhledná (s bílým textem) tam je také, ale taková malá.

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #9 kdy: 08 Ledna 2011, 01:17:52 »
Jinak k fotce v prvním příspěvku -- tyhle samolepky jsou z obchodu Canonicalu -- http://shop.canonical.com/product_info.php?products_id=718

Ta velká je bílá, jedna průhledná (s bílým textem) tam je také, ale taková malá.

JJ píšu to v prvním postu, inspirovalo mě to natisknout nejen ty podlouhlé.
Zkusim tedy průhledné taky. Ale bojim se, že to nebude ono :(

Michal "The_M" Chlup

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
  • Who Dares Wins
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #10 kdy: 11 Ledna 2011, 16:08:42 »
Noooo, pokud by se to nechávalo tisknout, tak zájem bych měl  :) (sice už mám doma 2 aršíky Linux + Ubuntu nálepek, co se dají objednat v obchůdku na Wiki, ale co, nálepek s Linuxem není nikdy dost  ;D)
Neptejte se "Proč bych měl chtít Linux?". Ptejte se "Proč by měl Linux chtít mne?".

Acer Extensa 5230E - Intel Celeron 900 2,2Ghz; 3GB RAM; Intel UMA 4500M; 160GB HDD + 500GB ext. HDD.  Jsem nováček, mějte prosím pochopení pro mé hloupé otázky.

Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #11 kdy: 11 Ledna 2011, 17:08:15 »
I tyhle samolepky jsou fajn, ale největší užití podle mého vždy mívaly ty ve stylu "Designed for Windows" (formátu ca. 30x18 mm s logem i názvem). http://wiki.ubuntu.cz/Krámek#Od_Ani.2BAQ0-ky_.28p.2BAVk-evzal_LadaLUNI.29

Další zajímavé samolepky, kterých by stačil možná jeden aršík po 100 kusech, jsou přelepky klávesnice -- na tlačítko s logem windows.

http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #12 kdy: 11 Ledna 2011, 17:28:32 »
I tyhle samolepky jsou fajn, ale největší užití podle mého vždy mívaly ty ve stylu "Designed for Windows" (formátu ca. 30x18 mm s logem i názvem). http://wiki.ubuntu.cz/Krámek#Od_Ani.2BAQ0-ky_.28p.2BAVk-evzal_LadaLUNI.29

Další zajímavé samolepky, kterých by stačil možná jeden aršík po 100 kusech, jsou přelepky klávesnice -- na tlačítko s logem windows.


Beru je na sraz, můžeme dohodnout ;o)
Pokud se na něčem dohodnem, tak to určitě nebude problém.

ryuuuko

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #13 kdy: 21 Července 2011, 20:02:57 »
Ahoj, chtěl jsem Vás někoho poprosit jestli by neprodal či nedaroval jednu samolepku s logem ubuntu se kterou by se dalo přelepit tlačítko win na klávesnici?


Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #14 kdy: 21 Července 2011, 20:57:51 »
Nějakou mám, ale jsem momentálně mimo republiku. Stav se na nějakém srazu :o)
Vojta by mohl mít nějaký origo aršík možná taky.

ryuuuko

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Samolepky Ubuntu
« Odpověď #15 kdy: 21 Července 2011, 23:24:56 »
No nevím jestli se na nějaký sraz dostanu, ale pokud by si mohl poslat poštou až se vrátíš, byl bych moc vděčný. Samozřejmě bych zaplatil náklady + samolepku. Kdokoliv kdo by měl jeden celý aršík či jen část, jde mi hlavně o ty maličké, kterými by se dalo přelepit logo na win klávese.
« Poslední změna: 21 Července 2011, 23:26:41 od ryuuuko »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.