Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: [vyreseno] Kde a za kolik koupit PowerDVD for Linux (aneb proc radsi nekupovat)  (Přečteno 1626 krát)

karlitos

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1057
  • Bioinformatics - solutions in-silico
    • homepage
Nejak me dosla trpelivost se SMplayerem ktery reba neumi moc dobre pracovat s DVD menu. Tak sem se dival po nejakych alternativach a nabidka neni nic moc ale jsou tu komercni programy. Tak me potesilo ze existuje PowerDVD pro linux a ze se da koupit prez Canonical stroe
No a skoncil jsem na te strance u hlasky : Out of Stock. To je velmi (ne)podareny vtip, to jim jako dosly ... baliky nebo binarky nebo jim  CyberLink povolil prodat jen par kusu ... ? Nechtel jsem si sve legalni Ubuntu prznit Warezem, ale opet je dobrym umyslum po zasulze hazeno klackama pod nohy.
Stojim si ja na kabelu nebo v tom maji soudruzi v Canonicalu/CyberLinku binec ?
« Poslední změna: 15 Ledna 2011, 01:10:07 od karlitos »
Lenovo ThinkCentre A61 912073G
Athlon X2 5000+ 4GB RAM Nvidia Geforce 9500GT
Linux Mint 9 Isadora , Win7 64Bit

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re: Kde a za kolik koupit PowerDVD for Linux
« Odpověď #1 kdy: 15 Ledna 2011, 00:31:18 »
Po PowerDVD jsem koukal před nedávnem z toho důvodu, že umí Dolby Headphones a kvůli tomu bych ty prachy dal. Nakonec jsem nabyl dojmu, že už je to hodně dlouho, co se Cyberlink o linux zajímal a odložil jsem to jako "k ničemu". Ale kvůli menu bych se na to vykašlal, když vlc, xbmc a další, to umí bez problémů.

aloisam

  • Host
Re: Kde a za kolik koupit PowerDVD for Linux
« Odpověď #2 kdy: 15 Ledna 2011, 00:37:49 »
Nejak me dosla trpelivost se SMplayerem ktery reba neumi moc dobre pracovat s DVD menu. Tak sem se dival po nejakych alternativach a nabidka neni nic moc ale jsou tu komercni programy. Tak me potesilo ze existuje PowerDVD pro linux a ze se da koupit prez Canonical stroe
No a skoncil jsem na te strance u hlasky : Out of Stock. To je velmi (ne)podareny vtip, to jim jako dosly ... baliky nebo binarky nebo jim  CyberLink povolil prodat jen par kusu ... ? Nechtel jsem si sve legalni Ubuntu prznit Warezem, ale opet je dobrym umyslum po zasulze hazeno klackama pod nohy.
Stojim si ja na kabelu nebo v tom maji soudruzi v Canonicalu/CyberLinku binec ?

no asi ho soudruzi z Canonicalu už neprodávají.. Jaks přišel na ten link? Já když kliknu na software, tak tam PowerDVD není, jen Fluendo kodeky. V software centru je pak i Fluendo DVD player. Neznám, a kvůli tobě si ho kupovat nebudu. :))

karlitos

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1057
  • Bioinformatics - solutions in-silico
    • homepage
Re: Kde a za kolik koupit PowerDVD for Linux
« Odpověď #3 kdy: 15 Ledna 2011, 01:09:02 »
Na ten link sem prisel na nemecke Ubuntu wiki. No ono je to stejne jedno, staci se podivat sem : https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/libgdata/+bug/570967 vsechno vysvetluje citace :
Citace
Thank you for contacting CyberLink Technical Support.

I understand that you are getting issues while using PowerDVD Linux software on Ubuntu 10.04.

In response to your issue please note that PowerDVD Linux software is not compatible with Ubuntu 10.04.

This is the reason you are getting issues with the same.

I sincerely apologize for any trouble you have encountered so far.

Please feel free to contact us back for any further clarification or for any assistance related to CyberLink Products. Use the below mentioned link to get back to us for your further queries:

http://www.CyberLink.com/english/cs/support/form/index.jsp

Thanks and Regards

Piyush

CyberLink Technical Support

Pro neznale anglictiny : velmi dekujeme za Vas zajem a muzete nam milostive vylizat (_*_).
Tim konci muj kratky a poucny exkurz do sveta komercniho softwaru a jdu hledat proc mi najednou v SMplayeru zmizelo menu a spodni lista.
Jinak platit 20€ fluendu za to ze mam 1 rok updatu nebo dalsich 20€ za 5 let updatu .... to ty prachy radsi opravdu venuju opensourcu.

Tema je vyreseno a myslim ze i vysvetleno, majte se K
Lenovo ThinkCentre A61 912073G
Athlon X2 5000+ 4GB RAM Nvidia Geforce 9500GT
Linux Mint 9 Isadora , Win7 64Bit

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.