Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: tisk fotografií canon ip 4500  (Přečteno 938 krát)

a.arnost

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 87
tisk fotografií canon ip 4500
« kdy: 25 Ledna 2011, 09:33:10 »
Ahoj lidičy chtěl jsem vytisknout fotografie na mé tiskárně a ejhle zjistil jsem,že mi tiskne sice nádherně ale mám tam bílý pruh cca 2 mm kolem fotografie.Zkoušel jsem si udělat i vlastní rozměr a to be jakýchkoliv okrajů a stejně to tam mám nevíte co s tím prosím.
Arnošt

Rover623

Re: tisk fotografií canon ip 4500
« Odpověď #1 kdy: 25 Ledna 2011, 13:04:35 »
IP 4500 neumí bez okrajový tisk fotek,tohle není na systému,ale senzory co řídí hlavu nedovolí zajet až tak moc ke straně papíru

a.arnost

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 87
Re: tisk fotografií canon ip 4500
« Odpověď #2 kdy: 25 Ledna 2011, 14:01:46 »
ve widows používám běžně tisk fotek bez okrajů na té samé tiskárně,jen nechci jen kvůli tisku restartovat pc

Rover623

Re: tisk fotografií canon ip 4500
« Odpověď #3 kdy: 25 Ledna 2011, 23:35:04 »
Pak je ovšem možné,že ovladač pro Windows něco takového řeší,třeba dává tiskárně příkaz k ignorování senzorů.Můžeš technicky zkusit zvětšit nastavení papíru tak aby oblast tisku byla až o třeba ty 2 milimetry za hranicí papíru.mě to na starém Epsonu pomohlo,při normální délce A4 mi tiskárna neustále řvala,že došel papír,až když jsem zvětšil nastavení délky papíru o 1 centimetr,tak začala tisknout až do konce stránky,i když při takovém nastavení by měl být poslední řádek vytištěn už na válec,ale nebyl

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.