Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Fungující a Nefungující mikrofon  (Přečteno 924 krát)

vtx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
Fungující a Nefungující mikrofon
« kdy: 01 Února 2011, 18:01:30 »
Zdravím

Koupil jsem si nové sluchátka s mikrofonem a při zapojení jsem zjistil nefunkčnost mikrofonu. Trošku jsem se podívla do nastavení a byl samozřejmě vypnutý. Zapl jsem ho a skusil test mikrofonu a jel. ALe ani ne za dvě minuty po tom testu opět nejel. Skusil jsem tedy znovu test mikrofonu a znovu se rozjel na dvě minuty. To samé mi to dělá ve WINu. Nevíte někdo kde může být chyba ?
Na okna se už nedá dívat. Musel jsem je vyměnit za požádnej linuxovej nářez!!!! Komu se chce furt volat sklenáře nebo to lepit sám ať si poslouží... já nemám nervy...

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re: Fungující a Nefungující mikrofon
« Odpověď #1 kdy: 01 Února 2011, 18:27:08 »
Studený spoj na sluchátkách nebo na základní desce.

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

vtx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
Re: Fungující a Nefungující mikrofon
« Odpověď #2 kdy: 02 Února 2011, 09:10:40 »
Studený spoj na sluchátkách nebo na základní desce.

no sluchátka se rozběhla tak, že fungují na skype 100%, ale v ostatních aplikacích např. CS ne...
Na okna se už nedá dívat. Musel jsem je vyměnit za požádnej linuxovej nářez!!!! Komu se chce furt volat sklenáře nebo to lepit sám ať si poslouží... já nemám nervy...

vtx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
Re: Fungující a Nefungující mikrofon
« Odpověď #3 kdy: 02 Února 2011, 18:02:50 »
ono hlavně když zapnu CS mikrák nejde a když vypnu tak taky. Potom spustím třeba test sluchátek na skype a mikrák se rozběhne. Zkoušel jsem dovje sluchátka a dělá to s obojíma. Napadlo mě jestli nemůže být něco se zvukovkou nebo kodekam...?
Na okna se už nedá dívat. Musel jsem je vyměnit za požádnej linuxovej nářez!!!! Komu se chce furt volat sklenáře nebo to lepit sám ať si poslouží... já nemám nervy...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.