Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: podivná plocha  (Přečteno 1800 krát)

Vojta7

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 124
    • PCTipy
podivná plocha
« kdy: 13 Dubna 2011, 19:30:30 »
Najednou se mi nějak rozhodila celá plocha. Nepomohlo ani přepnutí z KWin na Compiz, jenom to ukazuje chybu "KDE Window Decorator". Dá se to nějak opravit? Aktualizace nepomohly... :(

[attachment deleted by admin]

Brumla

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: podivná plocha
« Odpověď #1 kdy: 14 Dubna 2011, 16:58:17 »
No podobne se nekdy projevuje vadna graficka karta.

Vojta7

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 124
    • PCTipy
Re: podivná plocha
« Odpověď #2 kdy: 14 Dubna 2011, 19:42:52 »
Pomohl restart, tak uvidím, na jak dlouho. Zapomněl jsem napsat, že obsah oken včetně písem se zobrazoval normálně.

Froggyc

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: podivná plocha
« Odpověď #3 kdy: 21 Dubna 2011, 13:19:14 »
Me to zas nikde neukaze tu horni listu, jak tam je maximalizovat minimalizovat a vypnout,  nemuzu hejbat s oknama ani velikosti, nemuzu prepinat mezi virtualnima plochama :-( nevite nekdo cim to je?

C++odeG++irl-o.cc

  • Host
Re: podivná plocha
« Odpověď #4 kdy: 21 Dubna 2011, 13:25:37 »
Ahoj, pokud jsi něco nastavoval v compizu může to být tím, že máš zaškrtnutou položku reflection - zrušit a mělo by to být z5. Pokud ne tak nevím.

Froggyc

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: podivná plocha
« Odpověď #5 kdy: 21 Dubna 2011, 14:13:27 »
o tom nic nevim prave..... jen sem tam dal ovladace grafiky... ted sem tam dal ty puvodni co tam byli ale porad je to to samy ... jinak sem jen instaloval adobe flash plugin a vlc a nastavoval sem repraky aby sli....

C++odeG++irl-o.cc

  • Host
Re: podivná plocha
« Odpověď #6 kdy: 21 Dubna 2011, 14:42:48 »
Asi ti neporadím, ale můžeš sem zkusit dát jakou máš kartu a jaké jsi instaloval ty ovladače, jinak pokud nevíš, jestli ta akcelerace funguje tak zkus mrknout sem http://wiki.ubuntu.cz/Ovlada%C4%8De%20grafick%C3%BDch%20karet#test3d .

Froggyc

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: podivná plocha
« Odpověď #7 kdy: 21 Dubna 2011, 17:06:28 »
spravce oken unknown nema registrovany nastroj nastaveni mi to pise kdyz dam predvolby a okna... jestli to pomuze... compiz sem odinstalloval a nainstalloval znova... a nic.... ovladace jak jsem rikal sem pak dal ty puvodni co tam byly v zakladu
 jinak mam Nvidia Gforce 7600GS 256mb na AGP

Froggyc

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: podivná plocha
« Odpověď #8 kdy: 21 Dubna 2011, 17:11:19 »
spravce oken unknown nema registrovany nastroj nastaveni mi to pise kdyz dam predvolby a okna... jestli to pomuze... compiz sem odinstalloval a nainstalloval znova... a nic.... ovladace jak jsem rikal sem pak dal ty puvodni co tam byly v zakladu
 jinak mam Nvidia Gforce 7600GS 256mb na AGP


dobry prehodil sem nakym programkem compiz na metacity a uz to fakci :-)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.