Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zvýšení hlasitosti [vyřešeno]  (Přečteno 7048 krát)

Blizz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Zvýšení hlasitosti [vyřešeno]
« kdy: 14 Dubna 2011, 20:05:46 »
Dobrý den, zdá se mi, že mám sluchátka nějak hrozně potichu. Uši mám myslím v pořádku, Software je nastaven na co nejvyší hlučnost, i ten systémový "repráček" co je nahoře je nastavený na max, Není nějaká možnost jak to někde zvednout třeba o 200% víš ? Jako například v tom programu VLC media player se to dá zvednout až na 200% děkuji. :)
inak používám nejnovější Ubuntu 64bit. děkuji (zvuková karta integrovaná využívající codec Realtek ALC883)
« Poslední změna: 15 Dubna 2011, 08:22:07 od Pavel Půlpán »
Burza má dost velkou plácačku, aby dala na prd*l každému.

€uroSVK

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 81
Re: Zviseni hlasitosti
« Odpověď #1 kdy: 14 Dubna 2011, 20:17:12 »
Myslim, ze sa to neda, aj ja som totiz nad tymto vahal a uvazoval. A aj to som si vsimol ze zvuk mam tichsi ak si daco pustim v linuxe ako ked to pustium z windows. Jedinu moznost mas potom asi dat VLC na volume 400%, da sa to tak :)

Rixx

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1163
Re: Zviseni hlasitosti
« Odpověď #2 kdy: 14 Dubna 2011, 20:22:35 »
Skú spozrieť aj v alsamixer! Je možné že je tam niečo nastavené nižšie a cez pulseaudio sa to neukazuje.

Rover623

Re: Zviseni hlasitosti
« Odpověď #3 kdy: 14 Dubna 2011, 20:31:47 »
Když se klikne na ten repráček (ovládání zvuku),tak potom zvolit předvolby zvuku a všimni si,že ani při maximálním zesílení není ten posuvník úplně nahoře.Jinak jsem to také řešil a nakonec jsem dostal velmi dobrou radu,téma je tady http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,48622.0.html

Blizz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: Zviseni hlasitosti
« Odpověď #4 kdy: 15 Dubna 2011, 00:16:12 »
Funguje perfektně, moc ti díky.

Hmm všiml jsem si, že jsem napsal chybné i v názvu, tak mě za to neukamenujte, díky :)
Burza má dost velkou plácačku, aby dala na prd*l každému.

Rover623

Re: Zviseni hlasitosti [vyřešeno]
« Odpověď #5 kdy: 15 Dubna 2011, 08:15:35 »
Na to se tady nehraje,tohle je Linuxová poradna,ne klub znalců jazyka českého jako na živě.Jinak ten první příspěvek (včetně nadpisu) můžeš normálně editovat a když už budeš v tom,doplň za to téma [Vyřešeno]

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.