Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: asus x51rl - problemy po aktualizacii  (Přečteno 1287 krát)

antenka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
asus x51rl - problemy po aktualizacii
« kdy: 22 Dubna 2011, 17:56:11 »
Ahojte. Dnes som na rodinnom Asuse x51rl sformátovala disk (kde bol win xp a ešte pred tým vista) a nainštalovala som naň xubuntu 10.10. inštalácia prebehla v poriadku, dokonca fungovala aj wifina (z čoho som bola dosť prekvapená), ale počas sťahovania a inštalovania aktualizácií sa mi (asi) vypol touchpad a klávesnica (jednoducho to prestalo fungovať) a inštalácia (asi) zamrzla (cca 10 min sa to nepohlo). externá klávesnica išla normálne, usb myš som nemala, takže som s tým veľa nevedela urobiť. a tak som to preinštalovala nanovo a teraz neviem, čo ďalej. všetko opäť funguje a chcela by som nainštaloť tie aktualizácie, ale bojím sa, že sa to zase celé rozhádže. Prestala som s tým mať trpezlivosť pri inštalácii "linux headers niečo". Any ideas? (Som linuxová lama, tak, prosím, majte strpenie.)

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: asus x51rl - problemy po aktualizacii
« Odpověď #1 kdy: 22 Dubna 2011, 23:25:40 »
Pokial neskúsiš tak nebudeš vedieť. Ono taká aktualizácia trvá dlhšie, takže to nevypínaj priskoro :D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

antenka

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: asus x51rl - problemy po aktualizacii
« Odpověď #2 kdy: 24 Dubna 2011, 10:52:11 »
problem solved. ten počítač nie je kovieako výkonný, tak sa pri inštalovaní väčších balíkov zasekával (nereagoval na nič), ale keď som ho nechala pracovať, tak to dokončil a vetko ide ako má.
ďakujem. :-)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.