Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vyzkoušejte si nové Ubuntu online  (Přečteno 2288 krát)

Kamil Hanus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 221
    • kamilhanus.cz
Vyzkoušejte si nové Ubuntu online
« kdy: 26 Dubna 2011, 14:22:55 »
Canonical si pro nás připravil novinku - než si nové Ubuntu (11.04) stáhnete, lze jej vyzkoušet přímo v cloudu http://try-ubuntu-beta.ec42.net/
« Poslední změna: 26 Dubna 2011, 14:25:30 od Kamil Hanus »
Only wimps use tape backup: _real_ men just upload their important stuff on ftp, and let the rest of the world mirror it ;)

Freshlemon

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 117
Re: Vyzkoušejte si nové Ubuntu online
« Odpověď #1 kdy: 27 Dubna 2011, 21:06:29 »
Zkoušel jsem to včera. 15 minut loading a pak se to vyplo, protože uplynul povolený čas :)

Nemyslím si, že to byl dobrý tah. Stejně, jako spousta lidí v diskusi na OMG! Ubuntu! bych řekl, že mnohem lepší by bylo hezky udělané oficiální video.
Znalosti ⇛ Linux: Nováček ┃ Programování: Nováček ┃ Angličtina: Pokročilý
Systém: Ubuntu 12.04 32-bit (cs_CZ.UTF-8)
Specifikace⇛ Intel Pentium Dual T3400 2.16GHz │ RAM 2048 MiB │ LENOVO 42335TG - LENOVO KIWDX Grafické karty: nVidia G98 [GeForce 9300M GS] [10DE:6E9] Sítě: Wireless: Intel PRO/Wireless 5100 AGN [Shiloh] Network Connection [8086:4237], Ethernet: Broadcom NetLi

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Vyzkoušejte si nové Ubuntu online
« Odpověď #2 kdy: 27 Dubna 2011, 21:07:33 »
Mne to na edubuntu live išlo. Ale je potrebná java.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Kamil Hanus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 221
    • kamilhanus.cz
Re: Vyzkoušejte si nové Ubuntu online
« Odpověď #3 kdy: 27 Dubna 2011, 21:25:57 »
Zkoušel jsem to včera. 15 minut loading a pak se to vyplo, protože uplynul povolený čas :)

Nemyslím si, že to byl dobrý tah. Stejně, jako spousta lidí v diskusi na OMG! Ubuntu! bych řekl, že mnohem lepší by bylo hezky udělané oficiální video.
Vítej v klubu, pak jsem přišel na to, že java žádala na pozadí o povolení ke spuštění appletu. Zkus http://edubuntu.org/weblive co posílal Jakub Talich, není tam časové omezení.
Only wimps use tape backup: _real_ men just upload their important stuff on ftp, and let the rest of the world mirror it ;)

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re: Vyzkoušejte si nové Ubuntu online
« Odpověď #4 kdy: 27 Dubna 2011, 21:27:21 »
A je tam nějaký neautorizovaný certifikát.
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Freshlemon

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 117
Re: Vyzkoušejte si nové Ubuntu online
« Odpověď #5 kdy: 27 Dubna 2011, 21:47:49 »
... Zkus http://edubuntu.org/weblive co posílal Jakub Talich, není tam časové omezení.

Tak jsem to vyzkoušel a jelo to dost hezky. Ale stejně, pokud se někdo s *buntu nesetkal, tak jeho první reakce na základě tohoto "přičichnutí" budou:
Je to pomalé (-)
Je to úplně jiné, než co znám (+/-)
Kde jsou výhody oproti tomu, co mám? (-)

Zkrátka pořád si myslím, že hezky udělané promo video dokáže divy, stejně jako povedený trailer dokáže vykouzlit natřískanou premiéru (a je přitom je často jedno, jak kvalitní film ve skutečnosti je).
Znalosti ⇛ Linux: Nováček ┃ Programování: Nováček ┃ Angličtina: Pokročilý
Systém: Ubuntu 12.04 32-bit (cs_CZ.UTF-8)
Specifikace⇛ Intel Pentium Dual T3400 2.16GHz │ RAM 2048 MiB │ LENOVO 42335TG - LENOVO KIWDX Grafické karty: nVidia G98 [GeForce 9300M GS] [10DE:6E9] Sítě: Wireless: Intel PRO/Wireless 5100 AGN [Shiloh] Network Connection [8086:4237], Ethernet: Broadcom NetLi

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re: Vyzkoušejte si nové Ubuntu online
« Odpověď #6 kdy: 27 Dubna 2011, 21:49:30 »
Zkoušel jsem to včera. 15 minut loading a pak se to vyplo, protože uplynul povolený čas :)

Nemyslím si, že to byl dobrý tah. Stejně, jako spousta lidí v diskusi na OMG! Ubuntu! bych řekl, že mnohem lepší by bylo hezky udělané oficiální video.
Vítej v klubu, pak jsem přišel na to, že java žádala na pozadí o povolení ke spuštění appletu. Zkus http://edubuntu.org/weblive co posílal Jakub Talich, není tam časové omezení.

A já proč mi to neběhá... ;D
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.