Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu 11.04 - bug levého tlačítka? {HELP PLS}  (Přečteno 920 krát)

3miki3

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Ubuntu 11.04 - bug levého tlačítka? {HELP PLS}
« kdy: 29 Května 2011, 15:00:32 »
Zdravím,
 rozhodl jsem se nainstalovat linux, ale nastal problém. Po startu systému se vše zdá, že funguje jak má, ale. Jakmile spustím firefox ... (ne že bych to na nej shazoval), nebo klepnu na spodní lištu v classic ubuntu zobrazení, tak už nemůžu klepat nikam a nic nefunguje, přesouvání oken, v okne klepat na tlačítka, ba dokonce ani křížek, maximalizace, atd. Hardwarovou chybu (myš) jsem vyloučil, dela to tato, jina i stara kuličková myš. Ovladače jsem instaloval pouze ke grafické kartě (ATI Radeon HD 4850) základní desku mám MSI. Není to možná tím že se k ním neestáhl správný ovladač? Ted napíši co jsem zkoušel.

Přes root uživatele jsem do souboru /etc/x11/xorg.conf dopsal section "InputClass" .... mouseremap ... atd. restart a stále stejný prolbém, takže tady asi také chyba nebude. Chyba se obtížně popisuje ...  ??? tak to snad pochopíte a hlavně poradíte  ;)

Ještě bych dopsal jednu vlastnost pustím např nastavení myši a to lze ovládat normalne, ale jakmile tam dám např. (ted si neco vymslím) zobrazit více a zobrazí se to v novém okně... zde už myš vůbec nereaguje a jen s ní mohu hýbat po obrazovce a tlačítka mrtvé ... Firefox nemohu ovládat ani na liště ani nemůžu najet do lišty kam se píše odkaz na web. Nyní píši z hnusného widnows :D prosím poradte .....

Kerny

  • Host
Re: Ubuntu 11.04 - bug levého tlačítka? {HELP PLS}
« Odpověď #1 kdy: 18 Září 2011, 20:44:24 »
Občas se mi stává to samé, bugne se myš a touchpad a můžu pouze hýbat, většinou to ale řešim restartem.

..::malys::..

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 442
  • wake up... hlasujte minus :)
    • CZTorrent
Re: Ubuntu 11.04 - bug levého tlačítka? {HELP PLS}
« Odpověď #2 kdy: 18 Září 2011, 21:19:15 »
ovladace GK mas jake ?
Občas se nudím   ;D
http://malysss.deviantart.com

Kerny

  • Host
Re: Ubuntu 11.04 - bug levého tlačítka? {HELP PLS}
« Odpověď #3 kdy: 20 Září 2011, 14:30:54 »
Grafiku mam ATI Radeon HD 3200, stáhl jsem si FGLRX. Na wiki psali, že by to mohlo způsobovat i nefungování hibernace a uspávání, což jsem měl v 10.11 a už je to v pořádku.
« Poslední změna: 20 Září 2011, 14:35:56 od Kerny »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.