Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zvuk nejde přes HDMI  (Přečteno 1394 krát)

mcmurdock

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Zvuk nejde přes HDMI
« kdy: 31 Července 2011, 15:06:48 »
Prosím opět o pomoc. Jaký log k tomu potřebujete, abyste mi prosím mohli případně pomoc s tímto problémem. Vše nainstalováno a udělaná aktualizace driveru pro Nvidia chip set. Mám desku Zotac 9300 s integrovanou grafikou a zvukovkou.

Analog zvuk funguje bez problémů, HDMI ani prd. Koukal jsem jestli to není mute, zkontroloval jsem správné nastavení ve zvuku a vše se zdá být oki. Jen to nefunguje :(.

Prosím jaké další info mám poskytnout a co případně zkusit?

Díky moc Aleš

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re: Zvuk nejde přes HDMI
« Odpověď #1 kdy: 31 Července 2011, 16:11:55 »
Podle tohoto: http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1276271 to nevypadá na jednoduché řešení. Zkus aktualizovat oficiální ovladače od nvidie.
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

mcmurdock

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: Zvuk nejde přes HDMI
« Odpověď #2 kdy: 31 Července 2011, 18:30:34 »
Podle tohoto: http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1276271 to nevypadá na jednoduché řešení. Zkus aktualizovat oficiální ovladače od nvidie.

Problém je v tom, že Nvidia drivers pro grafiku jsou oki, ale pro chipset (tedy i zvuk) jsem nikde pro linux nenašel.Chtělo by to takový ten pack jak je pro win drivers ION.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re: Zvuk nejde přes HDMI
« Odpověď #3 kdy: 31 Července 2011, 20:42:38 »
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.