Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: lubuntu  (Přečteno 1687 krát)

amos

lubuntu
« kdy: 27 Srpna 2011, 14:43:52 »
Začal jsem používat lubuntu na Ubuntu 11.04.Radost z jednoduchého prostředí mně kalí skutečnost že v menu se mně zobrazují pize skupiny grafika a hry.
Zkoušel jsem laborovat  právy a přeinstalovat lubuntu, nic však nepomohlo má někdo nějakou Ideu ?
íky

..::malys::..

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 442
  • wake up... hlasujte minus :)
    • CZTorrent
Re: lubuntu
« Odpověď #1 kdy: 27 Srpna 2011, 21:22:59 »
Začal jsem používat lubuntu na Ubuntu 11.04.Radost z jednoduchého prostředí mně kalí skutečnost že v menu se mně zobrazují pize skupiny grafika a hry.
Zkoušel jsem laborovat  právy a přeinstalovat lubuntu, nic však nepomohlo má někdo nějakou Ideu ?
íky
to si musel neco  podelat protoze  ja kdyz instaloval lubuntu na slabsi notas tak tam bylo kompletni gnome menu :)

zkus sudo killall nautilus  ci   killall gnome-panel  .)
Občas se nudím   ;D
http://malysss.deviantart.com

Krysař

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1253
Re: lubuntu
« Odpověď #2 kdy: 27 Srpna 2011, 21:30:22 »
Zkus vytvorit noveho uzivatele, jestli to bude stejne. Pokud to bude v poradku, tak je chyba v uzivatelskych konfiguracnich souborech. Jestli jsi instaloval/upgradoval bez formatovani domovskeho adresare, je mozne, ze se tam neco hada.
„Nepropadejte naději, jste z nejhoršího vevnitř.“

amos

Re: lubuntu
« Odpověď #3 kdy: 30 Srpna 2011, 14:26:11 »
no zkusil jsem založit nového uživatele a nic furt mám jen částečné menu

Říha Pavel

BSG - Sharon

  • Host
Re: lubuntu
« Odpověď #4 kdy: 30 Srpna 2011, 15:06:00 »
Pěkný den. Něco podobného se mě stalo,ale založením nového uživatele v prostředí LXDE Lubuntu 10.10 naskočilo v pořádku.

Měla jsem Ubuntu 10.10 podle návodu www.lubuntu.cz/ziskejte (úplně dole) .

Nainstalování Lubuntu z Ubuntu
Pokud již máte na svém počítači nainstalované Ubuntu nebo jeho nějaký derivát, můžete instalovat Lubuntu a přitom udržet svou instalaci. Otervřete terminál a zadejte tyto příkazy:
sudo add-apt-repository ppa:lubuntu-desktop/ppa
sudo apt-get update
sudo apt-get install --no-install-recommends lubuntu-desktop

Při příštím přihlášení si můžete vybrat Lubuntu (LXDE) v menu sezení v přihlašovací obrazovce.

fahaj

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: lubuntu
« Odpověď #5 kdy: 30 Srpna 2011, 22:08:24 »
Myslím že by pomohlo alacarte - je to sice myslím pro Gnome ale na Lubuntu už mi to párkrát pomohlo zviditelnit některé položky v menu.
3x Lubuntu 11.04
1x Lubuntu 11.10
1x Ubuntu 11.10

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.