Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: 11.10 zpožděný zvuk [vyřešeno]  (Přečteno 1793 krát)

Kamil Hanus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 221
    • kamilhanus.cz
11.10 zpožděný zvuk [vyřešeno]
« kdy: 14 Října 2011, 17:29:25 »
Tak jsem se odhodlal k upgradu na Oneirica a objevil se mi tu vcelku závažný problém. Když si chci cokoliv pustit, ať už je to video na YT nebo jakýkoliv video soubor v počítači, zvuk je zpožděn zhruba o 400ms (zjištěno přes VLC). Nesetkal jste se s tím někdo? Zkoušel jsem hledat na netu, ale zatím bezvýsledně...
« Poslední změna: 14 Října 2011, 19:52:44 od Kamil Hanus »
Only wimps use tape backup: _real_ men just upload their important stuff on ftp, and let the rest of the world mirror it ;)

alkoholik

  • Host
Re:11.10 zpožděný zvuk
« Odpověď #1 kdy: 14 Října 2011, 17:49:52 »
Setkávám se s tim většinou u slabších pc, tam mi přijde k tomuhle méně náchylnější mplayer, případně s gr.nadstavbou smplayer.
Nebo u některých videí ze stejného zdroje.

Kamil Hanus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 221
    • kamilhanus.cz
Re:11.10 zpožděný zvuk
« Odpověď #2 kdy: 14 Října 2011, 17:51:37 »
Jelikož se mi to děje na sestavě, kterou mám v podpisu, na výkon bych to netipoval. Když jsem měl 11.04, dělalo mi to pouze VLC, ale tam se to dá vyřešit rychle. U flashe to je problém.
Only wimps use tape backup: _real_ men just upload their important stuff on ftp, and let the rest of the world mirror it ;)

Kamil Hanus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 221
    • kamilhanus.cz
Re:11.10 zpožděný zvuk
« Odpověď #3 kdy: 14 Října 2011, 19:52:33 »
Tak si odpovím sám :) U videí ve VLC jsem musel nastavit jako zvukový výstup ALSA a flash se nějak po restartu "opravil", takže problém se snad vyřešil.
Only wimps use tape backup: _real_ men just upload their important stuff on ftp, and let the rest of the world mirror it ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.