Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Geany padá  (Přečteno 1815 krát)

Work

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Geany padá
« kdy: 16 Října 2011, 16:11:42 »
Zdravím, používám Geany pro práci na webu s tím že mám ftp připojeno přes curlftpfs a pracuji přímo v Geany přes jeho průzkumník. Ovšem docela často se stává že Geany zamrzne a nejde s ním nic podniknout, i když ho zavřu tak stále běží a ve správci se hlásí jako nepřerušitelný a v kanálu čekání má "request_wait_answer".

Neví někdo co s tím, pracovat offline mi nevyhovuje a každou úpravu nahrávat přes filezilu se mi tedy opravdu nechce.

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re:Geany padá
« Odpověď #1 kdy: 16 Října 2011, 16:23:21 »
nepada pripojeni? zkusels jsi se na ftp server pichnout pomoci nautila soubor->pripojit se k serveru a pak soubor otevrit v geany? nautilus ten vzdaleny adresar asi pobude pripojovat odlisnym zpusobem
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

Work

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Re:Geany padá
« Odpověď #2 kdy: 16 Října 2011, 16:53:17 »
Jako vypadá to pěkně, ale když se připojím přes nautilus tak kudma se pak na to ftp dostanu? Jakože kde je složka obsahující připojení k FTP

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re:Geany padá
« Odpověď #3 kdy: 16 Října 2011, 17:01:13 »
az se pripojis, muzes ten soubor primo v nautilu pres prave tlacitko dat otevrit editorem geany, nebo pokud otviras v geany, tak zkusit zadat cestu pres protokol ftp://
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

Work

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Re:Geany padá
« Odpověď #4 kdy: 16 Října 2011, 17:10:13 »
Jo už to mám díky, tak já to testnu a pak řeknu jestli se to zlepšilo nebo to je stejné.

Díky

Work

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Re:Geany padá
« Odpověď #5 kdy: 20 Října 2011, 20:45:11 »
Tak sice spojení je stabilní, ale Geany neumí uložit na ftp (Hlásí Chyba Vstup/Výstup)... takže opět nepoužitelné...
Už si docela nevím rady, za nedlouho budu rozjíždět věšti projekt a kvůli takové "cipince" se mi nechce na win....

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re:Geany padá
« Odpověď #6 kdy: 21 Října 2011, 17:20:32 »
jeste me napada pripojt se pomoci neceho jako sshfs, to by uz mohlo fachcit.
Kazdopadne na editaci primo na webu muzes pouzit gedit, kate, molochy typu netbeans..

Muj nazor na to je, ze je nejlepsi to naeditovat a otestovat na lokalu a az pak hazet na web
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

Work

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 68
Re:Geany padá
« Odpověď #7 kdy: 21 Října 2011, 17:23:51 »
Jenže na projektu bude dělat několik lidí, ale z hlediska bezpečnosti to je v pořádku, samozřejmě že projekt bude dostupný pouze pro vybrané. Díky a typy pohledam něco o sshfs.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.