Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: mp3PRO - jak na něj?  (Přečteno 2348 krát)

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
mp3PRO - jak na něj?
« kdy: 09 Prosince 2011, 23:17:44 »
Jak to děláte? Wine+winamp+thomson mp3pro dek.? Nic jednoduššího jsem nenašel...ale co když budu chtít překódovat??
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:mp3PRO - jak na něj?
« Odpověď #1 kdy: 11 Prosince 2011, 00:01:18 »
Tak už to vím...nijak na něj! Respektive Wine+Winamp, na nějaký ten testík to stačí.

Kdyby někdo chtěl zkoušet, níže je odkaz na libmp3PRO-1.0.1-1.i386.rpm, obsahuje samotný plugin libmp3PRO.so + README, je to plugin pro xmms. A je pravděpodobně 32bitový.. Nicméně by měl fungovat např. pro Audacious, jenže ten ho po nakopírování do /usr/lib/audacious/Input/ vůbec nevidí. Co jsem četl, tak nefungoval ani lidem pod xmms. Prostě asi mrtvý projekt...


http://www.all4mp3.com/tools/files/7146531175342985595/
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

TUX IN MACHINE

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 576
Re:mp3PRO - jak na něj?
« Odpověď #2 kdy: 26 Prosince 2011, 07:54:44 »
zajimave. umi to i enkodovat? ja si kdysi do mp3pro vsechno prevadel ale nakonec od toho upustil pac sem zjistil ze to neumi vyssi bitrate, nebo se snad neco zmenilo? pamatuju ze to melo max asi 96kbit coz odpovidalo kvalite asi 160kbit mp3 ale ja povazuju za poslouchatelne minimalne 256kbit. jinak na kompresi starsich veci to asi postaci. taky si pamatuju ze nabehli vejsky po posunu skladby se spozdenim a mp3pro neumely skoro zadne kapesni mp3 prehravace krom jednoho od thomsonu  :D cili pak by clovek trpel a poslouchal hruzu - ten format je zpetne kompatibilni s mp3 ale pak to slysis jako neposlouchatelnou "kvalitu" a samozrejme vejsky v haji pac ty to specialne kompresuje. jinak asi lepsi jak normal mp3 jsou zrejme OGGy nebo rovnou FLAC, pak jeste byl komercni monkey co umel o neco lepsi bezstratovou kompresi no ale to zrejme bude only windows  :-X

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:mp3PRO - jak na něj?
« Odpověď #3 kdy: 26 Prosince 2011, 23:14:54 »
zajimave. umi to i enkodovat? ja si kdysi do mp3pro vsechno prevadel ale nakonec od toho upustil pac sem zjistil ze to neumi vyssi bitrate, nebo se snad neco zmenilo? pamatuju ze to melo max asi 96kbit coz odpovidalo kvalite asi 160kbit mp3 ale ja povazuju za poslouchatelne minimalne 256kbit. jinak na kompresi starsich veci to asi postaci. taky si pamatuju ze nabehli vejsky po posunu skladby se spozdenim a mp3pro neumely skoro zadne kapesni mp3 prehravace krom jednoho od thomsonu  :D cili pak by clovek trpel a poslouchal hruzu - ten format je zpetne kompatibilni s mp3 ale pak to slysis jako neposlouchatelnou "kvalitu" a samozrejme vejsky v haji pac ty to specialne kompresuje. jinak asi lepsi jak normal mp3 jsou zrejme OGGy nebo rovnou FLAC, pak jeste byl komercni monkey co umel o neco lepsi bezstratovou kompresi no ale to zrejme bude only windows  :-X
Nene, je to mrtvý..podle mě. S tím datovým tokem - záleží co za hudbu komprimuješ a z čeho to pak posloucháš. Ale úplně mně žere, co se občas line z rádií, nevím kde to berou, ale komprese je tam občas slyšet až moc. Mp3pro neumí myslím ani žádný stolní dvd přehrávač, takže když mi někdo kdysi poslal něco v tomto formátu, okamžitě jsem si to překódoval do mp3..
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.