Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu studio-Problém pri inštaláci  (Přečteno 977 krát)

jack525

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Ubuntu studio-Problém pri inštaláci
« kdy: 22 Prosince 2011, 21:51:06 »
ahojte mám problém pri insštaláci ubuntu studio cez USB.normalne vložím usb do NT nabotuje instalaciu a pokracuje to bežne cez alternate install  až po výber softwaru ( či úprava hudby,fotiek atd ) skúšal som vybrat všetky a potom mi hodilo chybu že software nemože byt nainštalovaný alebo niečo podobné ( nepamatám si to presne naposledy so mto inštaloval v septembri/zárí )
potom som skúšal zvolit ten software jednotne čiže nezvolil som všetky ale ajtak mi to hádže chybu a inštalácia dalej nepokračuje  po reštarte mi potom už nešlo  ani windows nabotovat  tak preto som sa na to vykašlal skúšal som to pred tým aj viackrát no vkuse mi to vyhodilo chybu pri tom výbere softwaru (skúšal som aj inštaláiu cez iný USB klúč no nepomohlo ) neviete v čom može byt chyba alebo nestretol sa s tým niekto ?  pripomínam že sa jedná o inštaláciu z USB klúča a podla google by to malo fungovat (normálne ubuntu mi nainštalovat ide bez problémov )
Ubuntu 12.04
Acer Aspire 5536g
Ati radeon HD 4570 512 mb AMD athlon x2 dual core 2.1 ghz  HTC wildfire S.Android 2.3.5

otaj

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 131
  • Eternal Wanderer
Re:Ubuntu studio-Problém pri inštaláci
« Odpověď #1 kdy: 28 Prosince 2011, 21:34:45 »
Nevím, já teď instaloval Ubuntu Studio asi třikrát ve VirtualBoxu a žádný problém nenastal. Jediné, co  mě napadá jako možný problém může být připojení k internetu. Upřímně nevím, jestli je tahá z DVD nebo internetu, ale čekal bych, že to může být nějaká kombinace obojího (tzn bez internetu nic)

A nebo, asi úplně nejjistější - nové DVD - může být teoreticky nějaká chyba na DVD (udělal jsi kontrolu přes md5sum?)

Chavo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 223
  • Ubuntu Studio 10.10
    • BKphoto
Re:Ubuntu studio-Problém pri inštaláci
« Odpověď #2 kdy: 29 Prosince 2011, 18:47:57 »
Ja som inštaloval ubuntustudio asi pred mesiacom zo stiahnutého iso súbou ktorý som napálil na dvd a bez problémov. Musíš to riešiť z usb?
CPU: Duo T1600, RAM: 2gb, VGA: Intel GMA X3100Gfx, HDD 250gb, external HDD SAMSUNG SpinPoint F3 1000GB

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.