Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ubuntu na Youtube!  (Přečteno 1833 krát)

rydlobeton

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Ubuntu na Youtube!
« kdy: 24 Prosince 2011, 14:06:47 »
Dobrý den Vážení uživatelé Ubuntu já spolu se svým Ubuntu Teamem jsme na youtube založili kanál s Podporou a tipy a triky byli bychom rádi kdyby ste dali odběr a podpořili naši YB podporu pro vás


Naše první video :) <a href="http://www.youtube.com/watch?v=YFiTMXO8aZE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YFiTMXO8aZE</a>&feature=youtu.be  !!!!

Děkujem

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Ubuntu na Youtube!
« Odpověď #1 kdy: 24 Prosince 2011, 16:58:43 »
Snaha se ceni, ale presto je treba vypichnout par tipu:
1) Navody delat v defaultim nastaveni systemu, pripadne pouzitych programu (WTF, ja to mam jinak...)
2) Vzdy textove uvest o jakou verzi systemu / sw se jedna (lip se to googluje)
3) Neni-li to nutne, vse by melo byt zjevne bez zvukove stopy (nemusi byt rozumet)

Tesim se na dalsi tvorbu :)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Ubuntu na Youtube!
« Odpověď #2 kdy: 24 Prosince 2011, 18:07:17 »
+ to čo rozprávaš by malo byť rozumieť, čiže aby to bolo hlasnejšie ako ten šum a aby to bolo počuť aj na notebooku. A hlavne ako už bolo spomenuté všetko od čistej inštalácie, teda vzhlad.
Edit: Ešte ma napadla jedna vec a to je správna výslovnosť cudzích slov. Dá sa lahko skontrolovať cez google. Ale inak pekný nápad  8)
Edit2: Ešte vyššia kvalita aby bolo vidno čo robíš. Ber to ako konštruktívnu kritiku.
« Poslední změna: 24 Prosince 2011, 18:12:41 od jAster_BA »
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

rydlobeton

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Re:Ubuntu na Youtube!
« Odpověď #3 kdy: 25 Prosince 2011, 20:03:42 »
Díky za tipy budu se snažit to doladit!!!!!!!!!!

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Ubuntu na Youtube!
« Odpověď #4 kdy: 26 Prosince 2011, 13:12:09 »
Držím palce a teším sa na ďalšie video.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

libor007

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 875
Re:Ubuntu na Youtube!
« Odpověď #5 kdy: 04 Ledna 2012, 23:24:07 »
Dobrý nápad, udělat screencasty v češtině, taky už jsem něco podobného zvažoval. Zatím mi připadne, že především komentář zbytečně degraduje celkový dojem. Ujasnil bych si nejdřív, co chci sdělit (proč si nenapsat třeba nějaký tahák - osnovu?).  Taky jsem si všiml, že chvílemi velice rychle překlikáváš na ploše (viz např. změna rozlišení v virtualizovaném ubuntu) Já jako zkušený uživatel jsem stíhal sledovat a vím, co jsi dělal, ale začátečník, na kterého je help video zjevně cíleno musí být v takových situacích evidentně ztracený. Navíc, pokud už sis dal práci s vysvětlováním virtualizace, mohl jsi rovnou popsat instalaci systému. Málokdo si asi bude chtít hrát ve virtuálce jen s live systémem. Jo a jak bylo již řečeno, určitě uvádět textově všechny odkazy. Doufám, že moje kritika nevyzněla příliš negativně, nebylo to myšleno nijak špatně. Sám jsem totiž nedávno učil moji máti na pc - od nuly a vím, jaké to je. Neměla tehdy net, bydlí v jiném městě. Telefon je drahý, tak jsem se jí zeptal, co chce vědět a všechny postupy nahrál do videí. Ona je jakožto starší člověk pomalejší na chápání a tak si to potom pěkně pustila kolikrát potřebovala. Ale to se týkalo winxp, ne linuxu.
« Poslední změna: 04 Ledna 2012, 23:25:42 od libor007 »
Kubuntu 20.04

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.