Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problém s WINE  (Přečteno 1040 krát)

Belias

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Problém s WINE
« kdy: 05 Ledna 2012, 21:22:25 »
Zdravím,
mám takový problém. Dlouhou dobu jsem měl nainstalovaný a pěkně vyladěný wine. Včera jsem ale chtěl nainstalovat pod wine Internet Explorer a stalo se to, že proběhl logout při spuštění. Následně to dělalo u každé aplikace a tak jsem kompletně odstranil wine a znovu nainstaloval. Všechno opět fungovalo, ale když jsem zkusil spustit hru Age of Mythology (také od mrkvosoftu) tak zase proběhl logout a opět nefunguje nic. Nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal - máte někdo prosím nějakou radu, která by to vyřešila?
Wine verze 1.2.3
Ubuntu 10.10 64bit Xfce4

Děkuji

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Problém s WINE
« Odpověď #1 kdy: 05 Ledna 2012, 22:56:28 »
Ono to bude v prefixe uložené :/. Lahký by bol spôsob vymazať .wine (skrytý priečinok v domovskom adresáry). Avšak by si došiel o aplikácie. Kebyže inštaluješ cez PlayOnLinux tak by to bolo jednoduchšie, lebo zakaždým sa vytvorí nový prefix.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Belias

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Problém s WINE
« Odpověď #2 kdy: 08 Ledna 2012, 18:40:55 »
Složku .wine jsem smazal, stejně tak jako všechny ostatní složky souvisejícím s winem (o aplikace jsem samozřejmě přišel jak říkáš).
Celý wine jsem nainstaloval znovu a pořád ten samý problém.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.