Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Změna IP  (Přečteno 1350 krát)

to.tak

Změna IP
« kdy: 16 Ledna 2012, 23:41:03 »
Zdravím. Zvyknul jsem si na to, že když u nás je v TV prd tak si pustím z archívu matkízy vaření nebo partičku. Po novém roce ale i tam spustili VOYO a tam se samozřejmě píše, že sledování je možné jen z území slovenska.
Máte nějaký tip, jak obejít přes proxy nebo nějaký anonymizér ten jejich požadavek na slovenský bydliště?
 Podotýkám že nechci okrádat firmu o autorské poplatky, protože se ten program stejně nabízí zdarma. A pokud by snad někomu připadalo, že se dopouštím něčeho ilegálního, tak můžu s klidem prohlásit, že mám v baráku lidi s trvalým bydlištěm na Slovensku a chci to pro ně  :D

beer

  • Host
Re:Změna IP
« Odpověď #1 kdy: 17 Ledna 2012, 00:22:24 »
Nějaké VPNko do SK...
Ta rychlost nebude asi nic moc, bude se to třeba kousat. Spíš si to stáhni na ulož.to nebo tak někde.

Co se týká proxy, tak to je přece jednoduché, ne?

Zadáš do google sk proxy a klikneš na první odkaz, pak zadáš požadovanou url a je to.

to.tak

Re:Změna IP
« Odpověď #2 kdy: 17 Ledna 2012, 08:57:39 »
Přesně jak píšeš, zadal jsem Proxy+sk a otestoval pár odkazů dřív než jsem se rozhodnul s tím otravovat tady. A podle předpokladů to fungovalo 10 minut a pak se to začalo kousat. Vím že pod Windlema je pár prográmků tipu HideIP Hidemyass který taky nedokážou žádný zázraky. Říkal jsem si že linux je  co se sítí týče líp domakanej než XP tak jsem se pro jistotu zeptal, jestli náhodou nemá někdo tohle skrytí IP vymyšlený.
Míval jsem databázi webových anonymizérů z nichž některý dokonce  umožňovaly i stahování z rapidshare ale jednak se takový adresy rychle profláknou a za druhý adresy které přidělujií nejsou skoro nikdy ze Slovenska.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.