Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: stahování soborů  (Přečteno 3301 krát)

p.dohny

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 327
stahování soborů
« kdy: 14 Ledna 2007, 18:07:20 »
Mám takovou prosbu...jaký používáte v utuntu nějaký fungující program na stahování jako je třeba strong dc++. Zkoušel jsem tamhodin ten linuxdc, ale ten je jaksi nestabilní a neustále to padá. Zkoušel jsem i rozjet přez wine ten strong, ale dopadlo to tak nějak stejně. Někde jsem četl, že to není tak úplně stabilní...tak nevím a nebo jestli mám třeba něco já špatně nastavenýho, každopádně díky za odpo.
Ubuntu 20.10.
Nachystej mi uzenáče, na snídani jsem zpátky :)

antelao

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 122
stahování soborů
« Odpověď #1 kdy: 14 Ledna 2007, 18:46:23 »
Azureus

romi

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 711
stahování soborů
« Odpověď #2 kdy: 14 Ledna 2007, 19:26:58 »
s dc++ je dost problem :) .. jeine tak linuxdc, valknut, dctc, dc-qt ..z nich je valknut naj .

najlepsie je na tom stahovanie cez torrenty ..  ja osobne pouzivam ktorrent, ale asi azureus je najlepsi

dalsia volba moze byt emule .. .pod linuxom sa to vola mldonkey :)  ..inac..mldonkey zvlada aj dc, bittorrent,... ale neprisiel som na to, ako  :P
randy [HP nc6320 -- Ubuntu Gutsy Gibbon with KDE]
== linuxove minimum ==

p.dohny

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 327
stahování soborů
« Odpověď #3 kdy: 14 Ledna 2007, 19:49:17 »
No jako azureus jasně, to je ale s torrentu ne? Mezi ni a tim dc++ je rozdil, že tamto je přímo od uživatelů ne? Nebo jako jestli se da do Azureuse nějak hodit ten seznam habů co je na dc++ tak sem s tim.
Ubuntu 20.10.
Nachystej mi uzenáče, na snídani jsem zpátky :)

eStar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 455
    • http://www.linuxsoftware.cz/
stahování soborů
« Odpověď #4 kdy: 14 Ledna 2007, 19:55:17 »
Nedá. Segmentový stahování ala Strong v linuxových DC klientech nehledej. Holt na tenhle soft se nějak zapomělo. Je to jedna z mála věcí které mi v linuxu ještě chybí.

p.dohny

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 327
stahování soborů
« Odpověď #5 kdy: 14 Ledna 2007, 19:57:26 »
Tak to je dost škoda :(
Ubuntu 20.10.
Nachystej mi uzenáče, na snídani jsem zpátky :)

Jere

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 625
stahování soborů
« Odpověď #6 kdy: 14 Ledna 2007, 20:06:46 »
Jj, DC je v Linuxu sto let za opicema. Driv jsem dost testoval a nic lepsiho nez LinuxDC jsem nenasel... coz je dost spatny :/

p.dohny

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 327
stahování soborů
« Odpověď #7 kdy: 14 Ledna 2007, 20:09:07 »
No jako mě by nevadilo ani jak to vypadá ani nic takovýho, ale jako když to zapnu a ono to za 20 sekund spadne...tak to se mi moc nelíbí...to si toho moc nestáhnu :(
Ubuntu 20.10.
Nachystej mi uzenáče, na snídani jsem zpátky :)

Marcel 'Maky' Šuška

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1425
  • Kdo si hraje s Ubuntu, nezlobí.
stahování soborů
« Odpověď #8 kdy: 14 Ledna 2007, 20:47:39 »
Já stahuji přes Operu. Je tam ale nevýhoda. Kedyž to spadne, neumí znova navázat, takže musím dát spustit. Zato si pamatuje kde skončila ve stahování, je jedno, jestli skončila při stahování hlaškou chyba neb jsem přerušil stahování.

Jere

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 625
stahování soborů
« Odpověď #9 kdy: 14 Ledna 2007, 21:40:39 »
Citace: p.dohny
No jako mě by nevadilo ani jak to vypadá ani nic takovýho, ale jako když to zapnu a ono to za 20 sekund spadne...tak to se mi moc nelíbí...to si toho moc nestáhnu :(
Mas kompilovanou aktualni verzi? (ja teda ted ne, ale kdyz jsem linuxdc zkousel, tak to bylo docela stabilni)

p.dohny

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 327
stahování soborů
« Odpověď #10 kdy: 14 Ledna 2007, 22:37:02 »
No sem s tim nic nedelal sem to tam hodil jak se to stáhlo akorát jsem tam tal českej list těch hubů. No ono se to možná jeví jako stabilní, ale pak z ničeho nic jsem přišel a bylo to dole sem si řekl, to se může stát...sem stáhlul co já vím třeba nějakej film v pohodě a pak to začlo padat tak, že se mi ani nestihli otevřít uživatelé. Ale jako ten program normálně naběhl a tvářilo se vše ok...tam bude asi nějakej hlubší problém, ale nejsem odborník tak nedokážu posoudit.
Ubuntu 20.10.
Nachystej mi uzenáče, na snídani jsem zpátky :)

drat

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 394
stahování soborů
« Odpověď #11 kdy: 15 Ledna 2007, 19:34:51 »
Mel jsem stejny problem s LinuxDC++. Po prekompilovani z cvs (svn? ted nevim co prsne pouziva tento projekt) tak bylo stabilni a nepadalo. Jinak StrongDC++ 2 se mi pod Wine podarilo v klidu ubehat. Pravda ze ale nezkousel jsem ho moc. Holt je to paradox je vetsina DC serveru je stavena na Linuxu a sedim tam prevazne windowsaci :). Zkuste si podle navodu na homepage LinuxDC++ prekompilovat aktualni verzi, snad to pojede bez problemu.

tucek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
    • http://www.maraton.sk
stahování soborů
« Odpověď #12 kdy: 16 Ledna 2007, 00:37:39 »
my na intraku / koleji mame dc hub kde sa hromadi hadam vsetko ... cize mi ine neostava ako Linuxdc++ (dcpp)... ked som mal cisty debian tak mi to tiez padalo velmi casto no teraz v xubuntu sa to celkom drzi ....

navod jednoducho a rychlo tu
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=76643

tchimo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
stahování soborů
« Odpověď #13 kdy: 18 Ledna 2007, 18:55:28 »
Potreboval by som poradiť. V LinuxDC sa pripojím na nejaké HUBy, vidím pripojených užívateľov a môžem aj diskutovať, ale nejde mi vyhľadávanie. Napr. dám hľadať madona, napíše searching madona a nič stále hľadá, ...

p.dohny

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 327
stahování soborů
« Odpověď #14 kdy: 18 Ledna 2007, 18:57:45 »
Koukni se na to jestli máš nastavenej vyplej firewall ta spodní položka a musíš mít nastavenou rychlost uploadu.
Ubuntu 20.10.
Nachystej mi uzenáče, na snídani jsem zpátky :)

tchimo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
stahování soborů
« Odpověď #15 kdy: 18 Ledna 2007, 19:38:26 »
Rychlost uploadu bola nastavená. Ale rozbehlo sa to nastavení Firewall (pasive, last resort). Ďakujem. Myslel som, že po firehol stop sa mi zastaví firewall.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.