Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Omluva, prozba, rozloučení  (Přečteno 1948 krát)

Franta uživatl

  • Host
Omluva, prozba, rozloučení
« kdy: 29 Ledna 2012, 13:56:40 »
Dobrý den.
Předně se chci veleváženým pánům admistrátorům omluvit, za svoje vždy nevhodné chování a za zpochybňování kvality fóra, wiki, a jich samých.
 Toto mé jednání nebylo správné za což se co nejponíženěji omlouvám.

V tomto dotazu jsem zpochybnil kvalitu wiki, rozhodně neprávem a trest mi udělený byl spravedlivý a schovívavý. Děkuji.
Citace
Protože už jsem sem na fórum dával asi třikrát návod na rozběhání tv pinnacle 310i a vaše wiki stejně jako fórum je nejvíc navštěvovaná, tak bych to rád dal tam, případně kdyby se našel někdo komu bych to poslal aby to tam šoupnul.
Samozřejmě vím že wiki může editovat každej, ale po zkušenostech zde mám strach že to někdo okamžitě vyhodíte, aniž byste si přečetli jedinou řádku kromě jména.
Přesto bych si vás dovolil co nejponíženěji požádat, o nebanování veřejné ip, tímto jste mohli potrestat i někoho nezúčastněného s konkrétní
 prosbou o radu. Moc se omlouvám za svou drzost, ale banování ip, nemůže zabránit vytvoření si ůčtu z jiné ip. Prosím omluvte moji drzost.
 Ještě jednou prosba o schovívavost nad mojí drzostí. Ten dotaz je stále aktuální a mám vše připraveno.

Velevážený pane sachy, za soukromou zprávu se vám pokorně omlouvám, jednal jsem unáhleně a nerozvážně, každopádně jsem si byl jist, že takového odborníka na poli linuxu to nemohlo nijak ohrozit, za prvý díky vaším vysokým schopnostem a za druhý tam chybí co a parametr je neplatný.
Citace
EDIT: tohle mi přišlo: "rm -fr --no-presserve-root"

TAKOVÉ NÁVODY SI PRAKTIKUJ NA VLASTNÍM SYSTÉMU!
Velevážený pane sachy, moc se omlouvám za svoji nepřiměřenou drzost, ale budu to praktikovat jedině kdyby mě o to požádal správce distribuce.

Citace
Počul som, že trolom dáva MS nejaké výhody
To nevím nejsem troll mikro$oftu, moje špatné dotazy a rady pramení pouze z hluboké neznalosti.

Tímto jsem vyčerpal vše co jsem vám chtěl napsat, ještě jednou se moc omlouvám za svou drzost a hloupost, ještě jednou vás prosím nebanujte ip je sdílená.

Loučím se s váma, snad jsem se i trochu pro budoucnost přiučil.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Omluva, prozba, rozloučení
« Odpověď #1 kdy: 29 Ledna 2012, 14:59:22 »
Ale pozrime sa, aj ja som sa tam objavil. Napriek tomu, že to bolo také dlhé som to prečítal. Hlúposti si robil, možno aj boli z blbosti ale nie preto, že by si nevedel čo môžeš napáchať.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Re:Omluva, prozba, rozloučení
« Odpověď #2 kdy: 30 Ledna 2012, 11:05:08 »
Tipuji, že to vydržíš tak týden a přijdeš nás potěšit nějakým objevem, ať už o prohnilosti českého fóra, nebo o naprosté nepoužitelnosti Ubuntu :)

Zatím se měj
http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.