Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: WoW hádže pri štarte error  (Přečteno 1786 krát)

Marthann

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
WoW hádže pri štarte error
« kdy: 08 Února 2012, 18:10:01 »
Zdravím, asi vás už budem nudiť ale snažím sa rozbehať WoW na Ubuntu 9.10 kedže Windows mi robí stále nejaké problémy a novšie Ubuntu si dať nemôžem pretože tam mi už nefunguje 3D akcelerácia (ATI Radeon 9550). Tak som skúšal rozbehať WoW cez Wine, raz mi to spustilo, potom mi vyhodilo error. Po chvíli keď som znova skúšal zapnúť, tak mi išlo.. potom už znova tie isté errory a doposiaľ sa to nezmenilo. Prikladám fotku erroru
http://imageshack.us/photo/my-images/846/errorwq.png/

[příloha smazaná administrátorem]

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:WoW hádže pri štarte error
« Odpověď #1 kdy: 08 Února 2012, 18:23:21 »
Zdravím, asi vás už budem nudiť ale snažím sa rozbehať WoW na Ubuntu 9.10 kedže Windows mi robí stále nejaké problémy a novšie Ubuntu si dať nemôžem pretože tam mi už nefunguje 3D akcelerácia (ATI Radeon 9550). Tak som skúšal rozbehať WoW cez Wine, raz mi to spustilo, potom mi vyhodilo error. Po chvíli keď som znova skúšal zapnúť, tak mi išlo.. potom už znova tie isté errory a doposiaľ sa to nezmenilo. Prikladám fotku erroru
http://imageshack.us/photo/my-images/846/errorwq.png/
Ani na 9.10 ti nejde 3D akcelerácia (teda myslím podpora od AMD). AFAIK  9.04 bola posledná verzia kde boli uzavreté ovládače pre túto kartu(kvôli xserveru).
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Marthann

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re:WoW hádže pri štarte error
« Odpověď #2 kdy: 08 Února 2012, 18:33:48 »
No používam slobodné ovládače, robil som aj tie testy na wiki.ubuntu. a všetko fachá, okrem toho spustenia WoW :D

Marthann

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re:WoW hádže pri štarte error
« Odpověď #3 kdy: 08 Února 2012, 18:39:04 »
Teraz mi to znova pustilo.. no je aj ďalší problém, nechce ma pripojiť na server, internet mi ide v pohode :)

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:WoW hádže pri štarte error
« Odpověď #4 kdy: 08 Února 2012, 18:56:17 »
IMHO v novších verziách tie  (slobodné) ovládače stoja za viac. Keď tak skús Lubuntu.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Marthann

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re:WoW hádže pri štarte error
« Odpověď #5 kdy: 08 Února 2012, 19:21:37 »
Tak mám nainštalovaný aj 10.04 Ubuntu ale tam mi WoW nepustí vobec

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.