Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Hp Pavilon g7 zaradte na blacklist  (Přečteno 2522 krát)

brambora

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 20
Hp Pavilon g7 zaradte na blacklist
« kdy: 18 Února 2012, 16:38:46 »
bylo by dobre uvest nejaky black list na kterych ntb nejde nove ubuntu spustit,zkousel jsem i kubuntu,procetl jsem i prispevky a zkousel fn...ale zrejme ubutu pocita stim,ze uzivatel bude nemajetnej a mit stare zelezo...po vyvojarich nechci zadnou nahradu za muj zbytecne investovany cas,ale je dobre a slusne,kdyz neco nekomu nabizim ke stazeni,dat pod carou aspon info ze to funguje jen na staem ntb 486 a pod

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Hp Pavilon g7 zaradte na blacklist
« Odpověď #1 kdy: 18 Února 2012, 16:51:53 »
bylo by dobre uvest nejaky black list na kterych ntb nejde nove ubuntu spustit,zkousel jsem i kubuntu,procetl jsem i prispevky a zkousel fn...ale zrejme ubutu pocita stim,ze uzivatel bude nemajetnej a mit stare zelezo...po vyvojarich nechci zadnou nahradu za muj zbytecne investovany cas,ale je dobre a slusne,kdyz neco nekomu nabizim ke stazeni,dat pod carou aspon info ze to funguje jen na staem ntb 486 a pod
Alebo si to v obchode predtým vyskúšať/pozrieť čo hovorí google...
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1894466
« Poslední změna: 18 Února 2012, 16:53:47 od jAster_BA »
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

brambora

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 20
Re:Hp Pavilon g7 zaradte na blacklist
« Odpověď #2 kdy: 18 Února 2012, 17:18:11 »
bylo by dobre uvest nejaky black list na kterych ntb nejde nove ubuntu spustit,zkousel jsem i kubuntu,procetl jsem i prispevky a zkousel fn...ale zrejme ubutu pocita stim,ze uzivatel bude nemajetnej a mit stare zelezo...po vyvojarich nechci zadnou nahradu za muj zbytecne investovany cas,ale je dobre a slusne,kdyz neco nekomu nabizim ke stazeni,dat pod carou aspon info ze to funguje jen na staem ntb 486 a pod
Alebo si to v obchode predtým vyskúšať/pozrieť čo hovorí google...
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1894466


jo myslel sem si ze je to tim ze je grafarna na procesoru,takze vsechny tyhle tipy nepujdou.akorat bylo divne ze 10.4ka nebo backtrack jdou v pohode...nevis kdy by mela vyjit ta 12.4ka co by to mela uz umet v poho? jinak dik za info
ps:mas peknou ikonku  ???

Odra

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 461
  • Docendo discimus.
Re:Hp Pavilon g7 zaradte na blacklist
« Odpověď #3 kdy: 18 Února 2012, 18:23:16 »
Citace
jo myslel sem si ze je to tim ze je grafarna na procesoru,takze vsechny tyhle tipy nepujdou.akorat bylo divne ze 10.4ka nebo backtrack jdou v pohode...nevis kdy by mela vyjit ta 12.4ka co by to mela uz umet v poho? jinak dik za info
ps:mas peknou ikonku  ???

http://www.iwgtfy.com/?q=ubuntu+12.04+release+schedule

první odkaz - April 26th
Audi, vide, tace.
ddg.gg , DNSCrypt

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Hp Pavilon g7 zaradte na blacklist
« Odpověď #4 kdy: 18 Února 2012, 18:24:24 »
Tak to vlákno tvrdí, že solved (vyriešené).
Na tvrdo to má vyjsť 26.4.2012. Zdroj:https://wiki.ubuntu.com/PrecisePangolin/ReleaseSchedule
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

HONZAJAN

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 55
Re:Hp Pavilon g7 zaradte na blacklist
« Odpověď #5 kdy: 22 Února 2012, 19:04:41 »
Mám Aspire One D257,kde je grafika také integrována na procesoru a vše mimo restartu,funguje bez problémů.

brambora

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 20
Re:Hp Pavilon g7 zaradte na blacklist
« Odpověď #6 kdy: 12 Března 2012, 00:44:13 »
Mám Aspire One D257,kde je grafika také integrována na procesoru a vše mimo restartu,funguje bez problémů.

to je prave to,ze mas jen tu jednu grafarnu...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.