Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zorin nelze vypnout  (Přečteno 1348 krát)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Zorin nelze vypnout
« kdy: 23 Února 2012, 08:06:04 »
Nainstaloval jsem si na NB Zorin (http://zorin-os.com/) a vše funguje (akcelerace, wifi), ale nejde vypnout ani odhlásit. Prostě tyto povely ignoruje. Jak na to?

P.S. Vím, že je to trochu pláč na jiném hrobě, tak mě nekamenujte...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

1arash

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 125
Re:Zorin nelze vypnout
« Odpověď #1 kdy: 23 Února 2012, 08:45:37 »
Testol som cez VirtualBox zorin-os "11 04 "funguje vypnout  odhlásit ,ale ostavam u arioslinux 11 04. Len cakam na verziu arioslinux 11 10 ,ale skvor bude asik 12 04 ubunta mozno my zapasuje..Ked 11 10 my nevyhovuje ubunta..
Základní příkazy podle abecedy
Instalacia programov:
apt-cache search balik   sudo apt-get install sudo apt-get remove sudo apt-get clean sudo passwd root          se meni heslo  Alt+F2 a gksudo nautilus           instalovanie v terminali  apt-cache search balik         Hledá zadaný balík. apt-cache show balik           Pokracovanie -v profile arash@jabber.cz

janek-m

  • Host
Re:Zorin nelze vypnout
« Odpověď #2 kdy: 23 Února 2012, 09:17:20 »
tento OS používam, ale s týmto som problém nikdy nemal. To akože nefunguje logo "Z"? Alebo nefunguje tlačidlo vypnutia? Ja tento systém nevypínam červeným krúžkom vpravo, ale cez logo Z a klik na zámku, následne vyskočí ponuka -uspať-reštartovať-vypnúť

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Zorin nelze vypnout
« Odpověď #3 kdy: 23 Února 2012, 10:15:03 »
tento OS používam, ale s týmto som problém nikdy nemal. To akože nefunguje logo "Z"? Alebo nefunguje tlačidlo vypnutia? Ja tento systém nevypínam červeným krúžkom vpravo, ale cez logo Z a klik na zámku, následne vyskočí ponuka -uspať-reštartovať-vypnúť

Mě nefunguje nic. Dokonce při stisknutí tlačítka OFF na NB se zobrazí nabídka (Odhlásit, Uspat, Restartovat, Vypnout), ale na cokoli kliknu, nestane se nic. Upozorňuji, že mám os na externím USB disku.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

1arash

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 125
Re:Zorin nelze vypnout
« Odpověď #4 kdy: 23 Února 2012, 10:29:54 »
To akoze ani v terminalu"sudo reboot " nefunguje ?Tak z tim som sa este nestretol. Ja uz idem pol rok na externom disku z arioslinux a vse ide ok..
Základní příkazy podle abecedy
Instalacia programov:
apt-cache search balik   sudo apt-get install sudo apt-get remove sudo apt-get clean sudo passwd root          se meni heslo  Alt+F2 a gksudo nautilus           instalovanie v terminali  apt-cache search balik         Hledá zadaný balík. apt-cache show balik           Pokracovanie -v profile arash@jabber.cz

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Zorin nelze vypnout [VYŘEŠENO]
« Odpověď #5 kdy: 23 Února 2012, 10:30:55 »
To akoze ani v terminalu"sudo reboot " nefunguje ?

To jsem nepsal. To jsem nezkoušel...

Je to vyřešené. Způsobovat to rychlý spouštěč LibreOfficu.
« Poslední změna: 28 Února 2012, 15:08:55 od compaq »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.