Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: vypínanie notebooku po zavretí PC  (Přečteno 2644 krát)

Wolfie111

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
vypínanie notebooku po zavretí PC
« kdy: 01 Března 2012, 23:58:56 »
Dobrý deň. Mám notebook Asus K53U s Ubuntu. Mám problém že vždy keď zavriem notebook tak sa mi notebook vypne alebo skôr uspí, pretože zvuky normálne počujem ale nejde mi monitor ani keď klikám na klávesnicu alebo pohybujem myšou. Je to normálne? Dá sa ten režime čiernej obrazovky nejako zrušiť? notebook mi nejde potom ani vypnúť či reštartovať a tak to musím riešiť vybratím batérie, a v návode písali že to sa nemá, ale inak by sa mi ten notebook nepodarilo vypnúť z toho "stavu". Skúšal som ísť cez Systém-nastavenia-šetrič obrazovky-správa napájania-a tam mám napájanie zo siete, napájanie z batérie a všeobecné. Skúsil som tam párkrať prehodiť nastavenia, ale vždy to skončilo neúspešným pokusom a po zavretí a následnom otvorení notebooku som musel opäť vybrať batériu. Neviete niekto ako presne si to mám nastaviť aby po zatvorení a následnom otvorení notebooku som tam mal pracovnú plochu a nie čierny monitor ktorý nejde zapnúť? Veľmi by ste mi pomohli a prepáčte keď riešim nejakú blbosť ale som absolútne antitechnický tip a tímto veciam vôbec nerozumiem. Na vaše prípadné príspevky budem reagovať a všetky vaše rady vyskúšam a poviem vám či to funguje. ďakujem

fuzadlo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re:vypínanie notebooku po zavretí PC
« Odpověď #1 kdy: 02 Března 2012, 00:42:51 »
Jedná sa zrejme o chybu.
Nejaký postup som našiel na http://www.korecky.org/?p=574
Problém s uspáváním počítače...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.