Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kolečko myši vyřadí klávesnici  (Přečteno 969 krát)

stirling

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Kolečko myši vyřadí klávesnici
« kdy: 05 Dubna 2012, 14:46:11 »
Zdravím,
zničehonic, vždy když zatočím kolečkem na myši se v pravém horním rohu u panelu zobrazí zvýšení/snížení hlasitosti a hlasitost se sníží na minimum nebo zvýší maximum a panýlek hlasitosti problikává.
Zároveň se "vypne" klávesnice, tzn. nereaguje na stisk kláves, v adresním řádku internetového prohlížeče (ani nikde jinde) se nezobrazuje blikající kurzor. Na klik pravého tlačítka myši žádná reakce. Levé funguje normálně. Pokud ale levým kliknu na cokoliv v panelu (Aplikace, Místa, Systém) nabídka se nerozbalí.

Někdy se klávesnice vrátí do normálu, někdy je potřeba natvrdo restartovat. Po restartu je vše OK dokud nezatočím kolečkem myši.

Prohrabal jsem snad už veškerá nastavení myši, ovládání hlasitosti i klávesnice, ale problém přetrvává.

Napadá někoho co s tím? Díky.

Mám Ubuntu 10.04 s Gnome.

Maybien

  • Host
Re:Kolečko myši vyřadí klávesnici
« Odpověď #1 kdy: 05 Dubna 2012, 17:00:45 »
zkousel jsi to na jinem PC ? mel jsem obdobny problem, jen kdyz jsem zascroloval, tak to vytuhlo cele :D:D, , me pomohla reklamace :)

Pavel Káčerek

Re:Kolečko myši vyřadí klávesnici
« Odpověď #2 kdy: 05 Dubna 2012, 17:14:11 »
zkousel jsi to na jinem PC ? mel jsem obdobny problem, jen kdyz jsem zascroloval, tak to vytuhlo cele :D:D, , me pomohla reklamace :)
Maybien ma pravdu sice to bylo eště na widlích ale po čase používání se najednou vše zblaznilo a začlo problikavat,otvírat, a td.. jelikož myš byla po zaruce šla do koše :-) a vše bylo razem ok
Kubuntu 15.10 Wily Werewolf 64-bit
Intel® Celeron(R) CPU B830 @ 1.80GHz × 2 ||RAM: 4GB ||HDD: 500GB|| Grafika: Intel® Sandybridge Mobile

stirling

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 32
Re:Kolečko myši vyřadí klávesnici
« Odpověď #3 kdy: 10 Dubna 2012, 20:33:09 »
Díky za pomoc.
Jak náhle se problém objevil, tak náhle zase zmizel. Všechno už je OK a neudělal jsem nic. Prostě to samo...

FacSKA

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re:Kolečko myši vyřadí klávesnici
« Odpověď #4 kdy: 13 Dubna 2012, 16:49:31 »
Včera sa u mňa objavil podobný problém. Po výmene myši bol problém odstránený, všetko šlo jak má. Teraz keď som si to prečítal, zapol som ju znova a stále pri použití koliečka pridáva a uberá hlasitosť.
Toshiba Satellite L650 - 10D, Intel Core i3 330M, 15.6" LED TB 1366x768, ATI Radeon HD5650 1GB, RAM 4GB, 640GB 5.4k, Ubuntu 11.10 - 32 bitový

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.