Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: aircrack (mac filtering)  (Přečteno 2058 krát)

Pakrik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
aircrack (mac filtering)
« kdy: 17 Dubna 2012, 22:26:27 »
Zdarec , skusam ako sa da obist mac adress filtering na AP , viem jeho mac adresu a mam aj mac adresu zariadenia ktore na na to wifi pripoji , ako mam teraz pridelit tuto mac adresu nejakemu nicku ? dik .

ps: je tam ja wpa2 ale heslo samozrejme viem :)

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6023
Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #1 kdy: 18 Dubna 2012, 11:49:33 »
Tvé znalosti jsou nedostatečné a jsi dokonce líný je hledat. Tohle nemá cenu, běž si hrát s něčím jiným. Nezarušuj své okolí odpadem. Do WPA2 se ty rozhodně nedostaneš.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #2 kdy: 18 Dubna 2012, 16:05:39 »
pokud znáš MAC adresu někoho kdo má přístup pak stačí změnit si svoji MAC adresu

Pavel Káčerek

Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #3 kdy: 18 Dubna 2012, 16:20:13 »
Tvé znalosti jsou nedostatečné a jsi dokonce líný je hledat. Tohle nemá cenu, běž si hrát s něčím jiným. Nezarušuj své okolí odpadem. Do WPA2 se ty rozhodně nedostaneš.
Rovano pochopil-li jsem správně tazatele tak heslo ví ale de mu o to se tam dostat přes mac filter což pak s tebou už souhlasím jelikož mam dojem že na googlu je toho spousta ale přesto napišu kratky (na 11.10):
Nastavení systemu--Síť--Nastavit-- a do políčka "klonovaná Mac adresa" zapiš adresu kterou znaš že je v routeru uvedena... (ne všechny karty musí podporovat tuto funkci)
Kubuntu 15.10 Wily Werewolf 64-bit
Intel® Celeron(R) CPU B830 @ 1.80GHz × 2 ||RAM: 4GB ||HDD: 500GB|| Grafika: Intel® Sandybridge Mobile

jmp

  • Host
Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #4 kdy: 18 Dubna 2012, 16:57:09 »
Tvé znalosti jsou nedostatečné a jsi dokonce líný je hledat. Tohle nemá cenu, běž si hrát s něčím jiným. Nezarušuj své okolí odpadem. Do WPA2 se ty rozhodně nedostaneš.
Rovano pochopil-li jsem správně tazatele tak heslo ví ale de mu o to se tam dostat přes mac filter což pak s tebou už souhlasím jelikož mam dojem že na googlu je toho spousta ale přesto napišu kratky (na 11.10):
Nastavení systemu--Síť--Nastavit-- a do políčka "klonovaná Mac adresa" zapiš adresu kterou znaš že je v routeru uvedena... (ne všechny karty musí podporovat tuto funkci)
to je od vás moc hezké...
... a to, že v té síti patrně nemá dotyčný co dělat vám asi nevadí...  >:(

Pakrik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #5 kdy: 18 Dubna 2012, 18:03:55 »
Nie , ja sa nesnazim dostat do cudzej siete , to ste ma zle pochopili , kluc k pripojeniu na AP poznam preto lebo je to moja siet , a cez wpa2 sa dostanem :) niesom ziaden cloviecik ktory sa uci ako prelamovat siete , studujem informacne technologie . len som nevedel akym sposobom alebo nastrojom klonovat mac adresu , myslim ze az take becko z opensource aplikaci vseobecne niesom ale este sa mam co ucit , dik za radu a prepacte za moje nedostatocne vysvetlenie .

Pavel Káčerek

Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #6 kdy: 18 Dubna 2012, 19:39:12 »
jmp předpokladam že zna-li tazatel heslo pod ochranou wpa2 že se nenabourava do cizi sitě.
 však Pakrik to už vysvětlil.
Kubuntu 15.10 Wily Werewolf 64-bit
Intel® Celeron(R) CPU B830 @ 1.80GHz × 2 ||RAM: 4GB ||HDD: 500GB|| Grafika: Intel® Sandybridge Mobile

jmp

  • Host
Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #7 kdy: 18 Dubna 2012, 19:45:19 »
jmp předpokladam že zna-li tazatel heslo pod ochranou wpa2 že se nenabourava do cizi sitě.
 však Pakrik to už vysvětlil.
s tím nelze obecně souhlasit (obvzláště po použití programu jako je aircrack)...

Pavel Káčerek

Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #8 kdy: 18 Dubna 2012, 19:48:30 »
jmp omlouvam se nějak mi ušel nadpis zaměřil jsem se pouze na otazku tazatele jinak by mne hned napadlo že by to byla nekalost ale jak říkam tazatel to už vysvětlil a ja mu celkem veřím.
Kubuntu 15.10 Wily Werewolf 64-bit
Intel® Celeron(R) CPU B830 @ 1.80GHz × 2 ||RAM: 4GB ||HDD: 500GB|| Grafika: Intel® Sandybridge Mobile

Pakrik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #9 kdy: 18 Dubna 2012, 23:59:35 »
dovod preco sa o toto zaujimam a preco som pouzil aircrack je taky ze v skole sa prave ucime zabezpecenie sieti , a niesom typ cloveka ktoremu by stacila len teoria a windows . Aircrack preto pretoze je najpouzivanejsi nastroj na testovanie zabezpecenia bezd. Sieti , inak som student 4 rocnika na strednej skole , a naburavanie sa do cudzich sieti naozaj nie je mojim zaujmom  ani nemam preco , nevlastnim ziadne ucty na socialnich
sietach ... A moj zaujem je cieleny hlavne na hw a programovanie

Tod vse o mojej osobe :)

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6023
Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #10 kdy: 19 Dubna 2012, 12:02:20 »
Jestliže nezná naprosté základy(MAC adresa), tak dle mě nemá cenu pokračovat dál a hrát si. Nezná ani principy sítí, neví co si na jakou síť může dovolit alespoň zhruba teoreticky atd.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Pakrik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #11 kdy: 19 Dubna 2012, 16:17:47 »
a kto povedal ze nemam zaklady ? ved siete predsa studujem , stacilo si to len precitat :D viem co je to OFDM co je CCK co je to MIMO ... 802.11x , 802.3 ... zo sieti niesom vcerajsi :D

Pakrik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #12 kdy: 19 Dubna 2012, 16:21:00 »
inak otazka bola zodpovedana , takze kludne sa to tu moze uz uzavriet :)

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6023
Re:aircrack (mac filtering)
« Odpověď #13 kdy: 19 Dubna 2012, 17:37:24 »
Tak to se omlouvám. Četl jsem si tvůj původní dotaz, a pochopil ho dvouma způsoby.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.