Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Fooooorumko moje milované!  (Přečteno 1898 krát)

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Fooooorumko moje milované!
« kdy: 21 Dubna 2012, 21:48:05 »
Čože sa to dnes stalo? Až do teraz som  sa nemohol pripojiť...connection problem  :-\
Ak ste si to nevšimli, som závislák. Toto mi už nerobte, lebo potom rozbíjam veci a som nepríčetný.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Fooooorumko moje milované!
« Odpověď #1 kdy: 21 Dubna 2012, 22:27:41 »
na Václaváku se demonstrovalo, a tak se naše wikina rozhodla, že bude taky... a vzale s sebou cely server
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re:Fooooorumko moje milované!
« Odpověď #2 kdy: 21 Dubna 2012, 23:03:02 »
Connection problem byl od rána, když jsem se dostal k PC, tak jsem zkoušel zabít moinmoin co vyžrala celou paměť, ale vždy mě to odstřihlo, takže jsem zkusil reboot v domnění, že to pomůže - nepomohlo, server pravděpodobně nebootl.
Předpokládám, že se Ondřej dostal k VPSce?

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Fooooorumko moje milované!
« Odpověď #3 kdy: 21 Dubna 2012, 23:04:08 »
Connection problem byl od rána, když jsem se dostal k PC, tak jsem zkoušel zabít moinmoin co vyžrala celou paměť, ale vždy mě to odstřihlo, takže jsem zkusil reboot v domnění, že to pomůže - nepomohlo, server pravděpodobně nebootl.
Předpokládám, že se Ondřej dostal k VPSce?
Ani signal 9?
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re:Fooooorumko moje milované!
« Odpověď #4 kdy: 21 Dubna 2012, 23:09:11 »
Connection problem byl od rána, když jsem se dostal k PC, tak jsem zkoušel zabít moinmoin co vyžrala celou paměť, ale vždy mě to odstřihlo, takže jsem zkusil reboot v domnění, že to pomůže - nepomohlo, server pravděpodobně nebootl.
Předpokládám, že se Ondřej dostal k VPSce?
Ani signal 9?
Ani sigkill možná neproběhl. Přístup máme jen přes SSH a to mělo latenci, že než jsem něco napsal, tak jsem si mohl jít udělat kafé.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Fooooorumko moje milované!
« Odpověď #5 kdy: 21 Dubna 2012, 23:13:19 »
Connection problem byl od rána, když jsem se dostal k PC, tak jsem zkoušel zabít moinmoin co vyžrala celou paměť, ale vždy mě to odstřihlo, takže jsem zkusil reboot v domnění, že to pomůže - nepomohlo, server pravděpodobně nebootl.
Předpokládám, že se Ondřej dostal k VPSce?
Ani signal 9?
Ani sigkill možná neproběhl. Přístup máme jen přes SSH a to mělo latenci, že než jsem něco napsal, tak jsem si mohl jít udělat kafé.
:/ tak ta odozva ťa zachránila...inak by si mi dlžil už dve pivá a jedno poldeci  ;)
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.