Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ovládač pre GK  (Přečteno 1076 krát)

PatriQeso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 27
Ovládač pre GK
« kdy: 13 Května 2012, 17:38:28 »
Ahoj nedávno som tu riešil problém s čiernou obrazovkou spôsoboval ho ovládač na GK.
Ovládač som odinštaloval tak ako mi bolo poradené.
Dnes som si všimol že mám príliš vysoké teploty chcel som teda znova nainštalovať ovládač no nastal problém.
V systéme zostali ešte nieaké súbory z toho starého ovládača a ja neviem ako sa ich zbaviť na lište mi píše že sa vyskytla chyba BrokenCount

Rover623

Re:Ovládač pre GK
« Odpověď #1 kdy: 13 Května 2012, 19:39:26 »
Zkus
Kód: [Vybrat]
sudo apt-get autoremove

Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Re:Ovládač pre GK
« Odpověď #2 kdy: 13 Května 2012, 19:58:48 »
V systéme zostali ešte nieaké súbory z toho starého ovládača a ja neviem ako sa ich zbaviť na lište mi píše že sa vyskytla chyba BrokenCount

Zkus provést instalaci pomocí příkazu apt-get install <jménobalíku> (případně viz http://wiki.ubuntu.cz/apt) a hoď sem, co to vypíše.
http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

PatriQeso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 27
Re:Ovládač pre GK
« Odpověď #3 kdy: 14 Května 2012, 20:05:54 »
sudo apt-get autoremove ani sudo apt-get check nepomohlo prikladam screen


hepet

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 235
Re:Ovládač pre GK
« Odpověď #4 kdy: 14 Května 2012, 20:23:35 »
Ahoj nedávno som tu riešil problém s čiernou obrazovkou spôsoboval ho ovládač na GK.
Ovládač som odinštaloval tak ako mi bolo poradené.
Dnes som si všimol že mám príliš vysoké teploty chcel som teda znova nainštalovať ovládač no nastal problém.
V systéme zostali ešte nieaké súbory z toho starého ovládača a ja neviem ako sa ich zbaviť na lište mi píše že sa vyskytla chyba BrokenCount
Já si myslím, že za problémy stojí špatně provedená odinstalace ovladače. Kdo a co Ti poradil? To nemáš vlastní rozum?

PatriQeso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 27
Re:Ovládač pre GK
« Odpověď #5 kdy: 14 Května 2012, 20:30:25 »
Já si myslím, že za problémy stojí špatně provedená odinstalace ovladače. Kdo a co Ti poradil? To nemáš vlastní rozum?

Tak to si myslím aj ja že to nieje košér odinštalované, no niesom taký zdaný linuxák aby som si to sám opravil. ::) Jedine čo by to vyriešilo je reinstall Ubuntu ale to je až posledná možnosť :D
« Poslední změna: 15 Května 2012, 13:57:41 od PatriQeso »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.