Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: powernowd - nefunguje nastaveni frekvence  (Přečteno 2271 krát)

Honzin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
powernowd - nefunguje nastaveni frekvence
« kdy: 21 Ledna 2007, 17:21:56 »
Zvedavost mi nedala a zkusel sem na mem sempronu misto powernowd dat cpufreq. Nefungoval. Vratil sem zpet powernowd a ten pro zmenu taky nefunguje. Zkousim ho nastartovat v system services, ale stale je not runnig. Je mozne, ze jsem tim preinstalovanim nejak pretrhal vazby s kernelem a ted to nedokaze kontrolovat frekvenci? CPU porad bezi na plny vykon. Predtim vse fungovalo a menila se frekvence on demand 800MHz, 1,6GHz, 1,8GHz. Nevite nekdo co s tim? Diky

Ficik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 66
powernowd - nefunguje nastaveni frekvence
« Odpověď #1 kdy: 28 Ledna 2007, 13:20:52 »
Skus preinstalovat powernowd. Pri instalaci cpufreq si pravdepodobne odstanil powernowd.
ficik@ficik-laptop: ASUS A6M (AMD Sempron 3400+; Geforce GO 6100; 1536RAM)
Running on Kubuntu 7.10 (Gutsy Gibbon) - Compiz Fusion

Honzin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
powernowd - nefunguje nastaveni frekvence
« Odpověď #2 kdy: 28 Ledna 2007, 13:40:41 »
To uz jsem zkousel nekolikrat. Nechat tam treba knihovny cpufreq a nainstalovat powernow, ale nic nezabira. Proste se nechce spustit. Dam "start" a nenabehne. Kdyz to zkusim pres konzoli, tak vybehne hlaska, ze je tam procesor a ma 3 stupne frekvenci a to je vsechno. Nenastartuje se...

The_ERROR

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 73
powernowd - nefunguje nastaveni frekvence
« Odpověď #3 kdy: 02 Června 2007, 18:14:17 »
A co zkusit odebrat vsechno co s tim souvisi (cpufreq + powernow a vsechny knihovny k tomu atd)  vcetne nastaveni. Retsartovat a pak to tam zkusit nainstalovat zpatky? No uvidis, jinak nevim. Ja jsem to zdupal asi jako ty a tohle mi pomohlo...
AMILO Pro 2085 (PM 1,7 GHz, 1GB RAM, 120 GB), Ubuntu 9.10

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.