Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vypalování fotek  (Přečteno 1646 krát)

geblina

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 326
  • Bez pivka a metalu si svět nedovedu představit.:-)
Vypalování fotek
« kdy: 10 Června 2012, 14:30:59 »
Určitě to tady někde je,ale něják to nemůžu najít.Chtěl jsem vypálit fotky v braseru na dvd,ale po vypálení to nenajde jak mechanika kompu,tak dvd přehrávač.A přitom vypalení proběhlo v pořádku.Palil jsem to jako "datový projekt".Tušim,že tam bude chyba při vypálení,ale pálil jsem nejnižší rychlostí.Nerad bych házel další dvd do koše.Díky za tip.

C++odeG++irl-o.cc

  • Host
Re:Vypalování fotek
« Odpověď #1 kdy: 10 Června 2012, 14:40:10 »
S braserem jsem nedávno měla problém taky, nepovedlo se mi 2x vypálit cd, na které jsem potřebovala hodit pár písniček. Pak jsem to přesunula přes nautilus na to prázdné cd a šlo to... zvolila jsem pak zapsat na disk, ale žádný rozdíl vtom určitě nebyl, asi jsem měla zrovna víc štěstí.  :D
Není moc spolehlivé, zvolila jsem vždycky i simulaci vypálení atd... ale nepomohlo nic. Taky by mě zajímaly nějaké nápady...  :)

Pavel Brandýský

Re:Vypalování fotek
« Odpověď #2 kdy: 10 Června 2012, 18:00:53 »
Po vlastních zkušenostech již nepoužívám nic jiného, než K3b. Spolehlivý, přehledný, rychlý. Spočítá i md5sum, takže když "pálím" ISO instalačky linuxu, je to hezké usnadnění. Sice je koncipován pro KDE, ale v Gnome funguje stejně dobře.

geblina

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 326
  • Bez pivka a metalu si svět nedovedu představit.:-)
Re:Vypalování fotek
« Odpověď #3 kdy: 10 Června 2012, 19:01:55 »
Právě že je pro KDE,ale jak píšeš v GNOME funguje taky bez problému.Právě jsem to v K3b vypálil a nejsou žádné problémy.Funguje to tak jak potřebuju. ;)

geblina

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 326
  • Bez pivka a metalu si svět nedovedu představit.:-)
Re:Vypalování fotek
« Odpověď #4 kdy: 10 Června 2012, 19:11:24 »
To je to samé jako,že mě Brasero vůbec nefungovalo po stáhnutí Ubuntu 12.04 ze stránek ubuntu.cz po vydání.Až po návštěve release párty na Strahově a uzmutí lisovaneho cd Ubuntu 12.04 a následné instalaci mě fungovalo normálně.Tedy až do dneška,kdy jsem chtěl vypálit pouze fotky. :)

libor007

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 875
Re:Vypalování fotek
« Odpověď #5 kdy: 16 Června 2012, 23:37:22 »
ja pouzival i gnomebaker k plne spokojenosti...
Kubuntu 20.04

geblina

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 326
  • Bez pivka a metalu si svět nedovedu představit.:-)
Re:Vypalování fotek
« Odpověď #6 kdy: 17 Června 2012, 23:07:03 »
ja pouzival i gnomebaker k plne spokojenosti...
určitě taky vyzkouším

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.