Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Eclipse a otevírání php souborů  (Přečteno 713 krát)

mc.imi

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Eclipse a otevírání php souborů
« kdy: 28 Července 2012, 10:19:34 »
Dobrý den

Chtěl bych se Vás zeptat na problém, který mne potkal. Nainstaloval jsem si Eclipse pro tvorbu webových stránek. Vše chodí jak má ale když v Eclipse zvolím Otevřít soubor, vyberu si požadovaný (aď už php nebo css atd...) tak místo aby se otevřel v Eclipse, otevře se v novém okně v textovém editoru. Může mi někdo poradit co dělám špatně?

Pak mám otázku na editaci MP3 tagů. Nejlépe je hodnocen easy tag. Vše funguje ale bohužel se nevejde na rozlišení mého netbooku (1024 x 600). Dá se to nějak obejít? Popřípadě, znáte nějaký jiný editor MP3 tagů, kde by bylo možno navíc doplnit obrázky alb? (vše ručně, ne automaticky)

Poslední otázku mám na to, zdali jde nějak udělat aby se mi při startu načetl disk s daty (mám rozdělěný na systém a data). Ady se ta část s daty načetla musím ji otevřít. Chtěl bych aby když si kliknu na zástupce do tohoto umístění co mám na ploše aby se otevřela daná složka. Místo toho mi systém napíše že odkaz se odkazuje do neexistujícího umístění.

Děkuji Vám
Ivo Kočí

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Eclipse a otevírání php souborů
« Odpověď #1 kdy: 28 Července 2012, 11:37:30 »
Eclipse: zkus si u toho souboru přenastavit Open with - pravým tlačítkem na souboru.
Jinak na php je možná šikovnější Geany - přinejmenším to není takový monstrum, jako Eclipse...

mc.imi

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 9
Re:Eclipse a otevírání php souborů
« Odpověď #2 kdy: 28 Července 2012, 12:01:03 »
Díky za geany. Eclipse je opravdu docela monstrum. Nevíte ještě jak vyřešit to s tím připojováním disku?

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.