Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Firefox a downloadhelper (Vyřešeno)  (Přečteno 2060 krát)

min25

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 488
Firefox a downloadhelper (Vyřešeno)
« kdy: 17 Září 2012, 20:49:21 »
Po aktualizaci Firefoxu na verzi 15.0.1 mi DownloadHelper v4.9.9 přestal fungovat. V Nástrojích/Downloadhelper se dále nabídka nerozbalí. V Ubuntu 12.04 se objeví jen úzký hnědý obdélník a zkoušel jsem i Kubuntu se stejným výsledkem. Jde to nějak opravit?
« Poslední změna: 18 Září 2012, 22:00:56 od min25 »

Petr Valach

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 367
Re:Firefox a downloadhelper
« Odpověď #1 kdy: 18 Září 2012, 00:28:53 »
Tak jo, zeptám se takhle. Zkusil jste si zazálohovat uživatelský profil a nainstalovat plugin ještě jednou?

Já ho taky používám a k mé velké spokojenosti. Aktualizoval jste si ho?

min25

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 488
Re:Firefox a downloadhelper
« Odpověď #2 kdy: 18 Září 2012, 17:32:05 »
Děkuji za odpověď. V domovském adresáři jsem smazal celý profil znovu nainstaloval DownloadHelper který byl dnes povýšen na verzi 4.9.10. Bohužel výsledek je stejný v menu Nástroje - DownloadHelper se u rozbalovací šipky v Kubuntu objeví tmavý bod a v Ubuntu hnědý obdélníček. Opravdu vám DownloadHelper a Fiefox výše uvedených verzí na Ubuntu 12.04 funguje dobře?

beer

  • Host
Re:Firefox a downloadhelper
« Odpověď #3 kdy: 18 Září 2012, 17:39:05 »
Osobně doporučuji spíše DownThemAll.

Třeba bude vyhovovat více :). Umí například i vícevláknová stahování, ověřovat kontrolní součty a pod.

Petr Valach

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 367
Re:Firefox a downloadhelper
« Odpověď #4 kdy: 18 Září 2012, 18:00:18 »
No taky mi potíže dělaly skiny. Teď už to není, ale ještě tak před měsícem to byl docela průšvih. Ale předpokládám, že žádný nepoužíváte. Jen mě to napadlo. To chování pak bylo docela zajímavé.

min25

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 488
Re:Firefox a downloadhelper
« Odpověď #5 kdy: 18 Září 2012, 22:00:16 »
Tak jsem stylem pokus omyl, kdy jsem vyzkoušel jak starší verze DownloadHelperu tak Firefoxu zjistil, že to dělá balíček firefox-globalmenu 15.0.1. Pokud ho odeberu, tak DownloadHelper je opět funkční. Jenom nevím o co odstraněním tohoto balíčku přicházím  :)

Petr Valach

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 367
Re:Firefox a downloadhelper
« Odpověď #6 kdy: 19 Září 2012, 00:21:27 »
Tak jsem stylem pokus omyl, kdy jsem vyzkoušel jak starší verze DownloadHelperu tak Firefoxu zjistil, že to dělá balíček firefox-globalmenu 15.0.1. Pokud ho odeberu, tak DownloadHelper je opět funkční. Jenom nevím o co odstraněním tohoto balíčku přicházím  :)

Já to povím. Vůbec o nic. Protivnost, které jsem se zbavil i u thunderbirdu a vlastně u všech možných programů, u kterých to šlo.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.