Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zmena Ip adresy  (Přečteno 3645 krát)

tayllor

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 451
Zmena Ip adresy
« kdy: 30 Září 2012, 23:01:55 »
Ahojte mam taky dotaz existuje nieco take v linuxe ako hide ip pre widle? Potreboval by som z toho dovodu pretoze zijem v zahranici a z toho dovodu nemozem sledovat slovenske ani ceske televizie pretoze ich servri moju ip adresu nespoznaju ako slovensku resp. cesku.
HESLO DŇA: Ubuntu sa nemoze pokazit samo, pokazis si ho ty sam ;)

donny

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1861
Re:Zmena Ip adresy
« Odpověď #1 kdy: 01 Října 2012, 01:57:36 »
Vsak oni to blokuji prave z toho duvodu, aby se na to nedalo koukat ze zahranici. Zrejme kvuli licencim. Nemuzes nas zadat, abychom ti to pomohli obejit, to by asi porusovalo pravidla fora. Ale pripomnelo mi to, jednou jsem resil, ze jsem byl pripojenej pres zahranicni sit, ac jsem byl fyzicky v CR, a taky jsem se nemohl koukat na online vysilani CT. Jedine reseni, ktere me napadlo, bylo nastavit si do prohlizece cesky proxy server. Ale takovou sluzbu nikdo asi neda zdarma.
archlinux @ i7-6700/GTX1080 8G/32G DDR4/.5TB NVMe/WD RED 3TB | Raspbian 8 @ Raspberry Pi
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better!

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Zmena Ip adresy
« Odpověď #2 kdy: 01 Října 2012, 07:13:25 »
muzes nam prosim dat nejaky odkaz na to, co je zminovana "hide ip" pro widle ?
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re:Zmena Ip adresy
« Odpověď #3 kdy: 01 Října 2012, 09:23:53 »
muzes nam prosim dat nejaky odkaz na to, co je zminovana "hide ip" pro widle ?

Blbůstka, která umí vybrat z nějakých veřejných proxy serverů.


Tayllor: Vygoogli si "free proxy", najdi nějakou v Česku a ve FF si nastav, že se připojuješ přes proxy (úpravy→předvolby→rozšířené→síť→nastavení připojení).
« Poslední změna: 01 Října 2012, 09:26:20 od Vojtěch Trefný »

tayllor

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 451
Re:Zmena Ip adresy
« Odpověď #4 kdy: 01 Října 2012, 19:31:51 »
Presne ako to napisal Vojtech tato aplikacia sluzi na ukrytie Vasej (skutocnej) ip adresy a namiesto nej vytvori Vami vybranu ip (bud nahodne alebo podla zadania krajiny)

"Hide IP je utilitka, která dokáže změnit Vaší IP adresu pomocí některého anonymního proxy serveru. Příjemně vás překvapí velice intuitivní a jednoduché uživatelské prostředí. Pokud potřebujete zabránit internetovým stránkám, aby vyhledávaly vaší totožnost pomocí IP adresy, jedním kliknutím se změní IP adresa a tím zabráníte úniku osobních dat a skryjete vaší IP adresu."

slunecnice.cz
HESLO DŇA: Ubuntu sa nemoze pokazit samo, pokazis si ho ty sam ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.