Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nemožné odesílat poštu z Kontactu (VYŘEŠENO)  (Přečteno 695 krát)

Petr Valach

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 367
Nemožné odesílat poštu z Kontactu (VYŘEŠENO)
« kdy: 03 Listopadu 2012, 22:45:11 »
Pomozte mi prosím. Po přechodu na Ubuntu 12.10 jsem se konečně dostal k tomu, abych trochu víc checknul Kontact, který je mým horkým kandidátem na PIM.

Nemůžu ale z jakéhokoliv účtu odesílat poštu. Konfigurace je OK, je stejná jako u Evolution, tam není problém. Stejná jako v Thunderbirdu.

Spíš bych viděl problém v tom, že jsem použil původní adresář .kde z home (dělal jsem instalaci na čistý oddíl). Vidím problém v Akonadi... snažil jsem se sice promazat všechno, co souvisí s Kontactem a KWalletem a Akonadi, ale k ničemu to nevede.

Mám hlášku Selhalo transportovaní zprávy. Nastala chyba během ověřování: SASL(0): successful result:

Co to může být?
« Poslední změna: 03 Listopadu 2012, 23:51:12 od Petr Valach »

Petr Valach

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 367
Re:Nemožné odesílat poštu z Kontactu (VYŘEŠENO)
« Odpověď #1 kdy: 03 Listopadu 2012, 23:50:24 »
Stává se to už folklorem :-) několik dní (v tomto případě skoro týden) jsem zoufalý, projíždím i zdejší forum, nic nenacházeje, takže sem napíšu dotaz.

A pak se problém "sám spraví".

Nejsem z toho ani trochu potěšený, už kvůli sobě, protože pak nevím, v čem je/byl problém.

Možná pomohlo to, že jsem po vymazání příslušných konfiguračních souborů resetoval komp a přihlásil se do xfce, jinak si to neumím vysvětlit.

Každopádně vše je OK.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.