Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Popper nebo neco jineho na email  (Přečteno 835 krát)

RedMaX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 384
  • Narozen v komunismu, zemřu v komunismu.
Popper nebo neco jineho na email
« kdy: 10 Prosince 2012, 22:52:32 »
Ahoj,
mam nekolik emailu, mezi jinymi i Hotmail, ktery neumi IMAP, takze nechci postu priimat v Thunderbirdovi, aby se mi to stahovalo do PC atd., ale idelani pro me nejake jednoduche upozornovatko na emaily, zacal jsem programkem Gnubiff, jenze mi tenhle programek neoznamoval emaily ze Seznamu, nastaveny to bylo spravne a obcas to nejaky email oznamilo, ale zdaleka ne vzdy, Gmail a Hotmail se choval transparentne. Zkusil jsem teda mail-notification, ale nebyl jsem spokojenej s designem - oskliva ikona ve stavovym radku, atd. Posledni pokus jsem udelal s programkem Popper a vsechno super az na jedinou vec, v upozorneni je jen od koho email prisel a nadpis, jenze chybi do jake schranky to prislo a ja musim zkouset schranky nez trefim tu spravnou.  ;D, to je na nic, takze jde do Popperu nejak dostat do jake schranky to prislo nebo znate jeste nejaky dalsi spolehlivy upozornovac na prichozi emaily? (Mam Cinnamon, takze nemam default upozornovacku jako je v Unity.)

RedMaX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 384
  • Narozen v komunismu, zemřu v komunismu.
Re:Popper nebo neco jineho na email
« Odpověď #1 kdy: 07 Ledna 2013, 22:00:02 »
Sice to nechapu, ale asi zadny upozornovac emailu nepouzivate, me to prijde jako docela zasadni, no nic. Uz jsem si na ten Popper zvyknul a ikdyz me maximalne stve, ze musim prolejzat vic schranek aspon ze me to na ty meily spolehlive upozornuje.
Mam ten samy problem ale tentokrat v KDE, potrebuju totiz pouzivat KDE (v Gnome3 a jeho forcich nefunguje jedna wine hra) a bohuzel:
Gnubiff ma problem s IMAPem Seznamu a nove zpravy ukaze jen obcas.
Popper v KDE nefunguje.
Mail-notification zdanlive bezi, ale nove zpravy neukaze.

Kód: [Vybrat]
~ $ mail-notification
** Message: Upozornění na poštu již běží

Opravdu nikdo neznate nic dalsiho co by bezelo, pripadne jste (ne)rozchodili v KDE nektery z tech trech, co jsem zkousel ja?

RedMaX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 384
  • Narozen v komunismu, zemřu v komunismu.
Re:Popper nebo neco jineho na email
« Odpověď #2 kdy: 09 Ledna 2013, 20:59:46 »
tak jenom, kdyby to nekdo resil, mam vyresene to KDE, nasel jsem spolehlive fungujici plasmoid M@il Checker, ktery mi oznamuje maily k jednotlivym schrankam, takze vim, kam prisel, jeste kdyby neco takoveho bylo i pro Gnome3. :( Byla to ale fuska, protoze ten Mail Checker potrebuje k provozu KWallet a nez jsem prisel na to, ze clovek nesmi pro kwallet vyplnit zadny heslo a az potom se ho system zepta, zda teda povolit otevrenou schranku, tak to trvalo, ono totiz jinak musite vyplnovat heslo k tomu kwallet pri kazdem prihlaseni, coz je silenej vopruz.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.