Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kdy bude DirectX 11 pro Wine?  (Přečteno 1604 krát)

RedMaX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 384
  • Narozen v komunismu, zemřu v komunismu.
Kdy bude DirectX 11 pro Wine?
« kdy: 23 Ledna 2013, 00:56:06 »
Ahoj,

nevite nekdo nahodou, jak to vypada s podporou DirectX 11 ve wine? Co jsem googlil, tak zatim nic neni, ale nenasel jsem temer zadne aktualni informace, jestli se na tom pracuje?

Zajima me to i z toho duvodu, ze jsem ke grafice dostal Assassins Creed 3 a hra je sice stale prevazne DX9, ale vyuziva i nejake knihovny z DirectX 11 a pravdepodobne kvuli tomu nejde pres Wine rozchodit. Tak by me zajimalo, jestli treba vyvojari Wine nekde nezverejnuji plan na cem delaji, jestli je nejaka sance, ze by v nejake blizke dobe to mohlo byt zprovozneno?

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6023
Re:Kdy bude DirectX 11 pro Wine?
« Odpověď #1 kdy: 23 Ledna 2013, 10:36:16 »
Ahoj,

nevite nekdo nahodou, jak to vypada s podporou DirectX 11 ve wine? Co jsem googlil, tak zatim nic neni, ale nenasel jsem temer zadne aktualni informace, jestli se na tom pracuje?

Zajima me to i z toho duvodu, ze jsem ke grafice dostal Assassins Creed 3 a hra je sice stale prevazne DX9, ale vyuziva i nejake knihovny z DirectX 11 a pravdepodobne kvuli tomu nejde pres Wine rozchodit. Tak by me zajimalo, jestli treba vyvojari Wine nekde nezverejnuji plan na cem delaji, jestli je nejaka sance, ze by v nejake blizke dobe to mohlo byt zprovozneno?
http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=27124
Momentálně si zahraješ jen velice omezeně. Možná.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

RedMaX

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 384
  • Narozen v komunismu, zemřu v komunismu.
Re:Kdy bude DirectX 11 pro Wine?
« Odpověď #2 kdy: 23 Ledna 2013, 19:59:12 »
No vzdyt to na tom pastnutem odkaze pisou, hrat jde zatim jen multiplayer, protoze ten vyuziva pouze DirectX9, samotna singlplayer hra vyuziva i knihovny DirectX11, takze to po startu spadne. Proto ani tak nemam dotaz na tu hru, to byl jen priklad, zajima me, jestli vyvojari Wine na DirectX11 pracuji nebo spis jestli nekde nezverejnuji na cem ted delaji, jestli maji DirectX 11 v nejakem planu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.