Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Přehrávání filmů  (Přečteno 850 krát)

sarisss

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Přehrávání filmů
« kdy: 06 Února 2013, 18:09:22 »
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat - Už nějakou dobu mám Ubuntu, ale po přechodu na vyšší verzi (12.04) mi úplně nefunguje přehrávání filmů. Film v počítači i na flashce se vždy přehraje jen asi tak do poloviny, poté se ukončí, ať už používám obyč. přehrávač filmů, KMPlayer, SMplayer, VLC Player... všechny přehrávače mi vždy napíší, že film trvá např. pouze 50 min, ale podle vlastností má 1hod 40... když spouštím film přes flashku v jiném počítači (ať už Windows, nebo ne), jde to bez problémů. Nevíte, čím to může být, případně jak zařídit, aby to fungovalo normálně? Dík za pomoc... :)

geblina

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 326
  • Bez pivka a metalu si svět nedovedu představit.:-)
Re:Přehrávání filmů
« Odpověď #1 kdy: 06 Února 2013, 18:47:58 »
Já když přecházel na novější verzi,tak jsem vždy dával čistou instalaci systému a doinstaloval vše potřebné jako ubuntu restricted extras s kodeky znovu a pak mě jelo video normálně.Přechod na novější verzi pomocí správce aktualizace se u mě nikdy nezdařil.Vždycky to udělalo nějákou škodu v systému.

Rover623

Re:Přehrávání filmů
« Odpověď #2 kdy: 06 Února 2013, 20:05:10 »
Zkusit spustit v terminálu přes mplayer (musí se nainstalovat). Je to přehrávač do příkazové řádky, pokud ten film opět lehne, měl by vypsat co se stalo

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.