Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: vypálení souborů na CD [vyřešeno]  (Přečteno 2097 krát)

Lenovo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
vypálení souborů na CD [vyřešeno]
« kdy: 27 Března 2013, 14:04:41 »
Zdravím, nemáte někdo zkušenost, když máte větší "zvukový" soubor, který se o pár minut nevejde na CD, který program dovede celý soubor zmenšit? Mám super zkušenost s videem "DeVeDe DVD/CD Video Creator" to umí ale ne se zvukem... bohužel. Hledal jsem i v centru ale nemohu nic najít... v tom DeVeDe to jde s videem jedním kliknutím, když máte soubor větší, tak se to ptá, jestli chcete přizpůsobit médiu a je to super ale na zvuk to v prográmkách nemůžu najít ani v Braseru ani v K3B které jinak bez problémů zvládají vše.... Dík za rady
« Poslední změna: 27 Března 2013, 16:40:11 od Lenovo »
Lenovo Z61t 9443, Ubuntu 12.04 64bit

beer

  • Host
Re:vypálení souborů na CD
« Odpověď #1 kdy: 27 Března 2013, 14:32:10 »
Zvukový soubor je široký pojem. V jakém je formátu?

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re:vypálení souborů na CD
« Odpověď #2 kdy: 27 Března 2013, 15:19:09 »
Chces to vypalit ako datvy disk alebo hudobne CD? Ak hudobne, tak mas pravdepodobne smolu, viac, nez tych 80 ci kolko minut tam nenacpes (ak nekupis 750 MB cdcka alebo nenajdes vypalovaci SW, ktory vie overburning, ale ani jedno nebudu podporovat vsetky prehravace). Video na DVD a audio na CD su velmi rozdielne veci.

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:vypálení souborů na CD
« Odpověď #3 kdy: 27 Března 2013, 15:22:26 »
Audio cd nemže přesahovat svou kapacitu, je to na něm napsáno v minutách!!!


Vyjímka by byla kdyby tvůj přehrávač uměl přehrávat MP3...
Jinak nechce se mi opakovat to čeho je plný internet ;)
http://www.zive.cz/poradna/vytvoreni-audio-cd-z-mp3-presahujicich-80minut/sc-20-cq-444285/default.aspx?consultanswers=1
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:vypálení souborů na CD
« Odpověď #4 kdy: 27 Března 2013, 15:39:06 »
Audio cd nemže přesahovat svou kapacitu, je to na něm napsáno v minutách!!!
Může! ;-) Ale nemá cenu to používat. Je s tím víc problémů, než užitku.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Lenovo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
Re:vypálení souborů na CD
« Odpověď #5 kdy: 27 Března 2013, 15:49:15 »
Zvukový soubor je široký pojem. V jakém je formátu?

Mám to ve formátu MP3 ale před vypálením to nastavuji na "normální" CD aby to bylo přehratelné ve všech přehrávačích a přebývají mi asi 4 minuty, jedná se o hudbu, vlastní... no asi to budu muset rozdělit, někteří, jak koukám mi tu pomalu vynadali, že se na to ptám, tak se jim tímto omlouvám ale když vás to obtěžuje a nemáte žádnou radu, tak se na to vys....e a nemusíte tu z nikoho dělat "trotla" Dělám na PC plno věcí a tohle jsem teď potřeboval, tak jsem se zeptal... už to příště neudělám...
Google je první co procházím než se vůbec někde ptám.... dík, poradím si opět sám...
Lenovo Z61t 9443, Ubuntu 12.04 64bit

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:vypálení souborů na CD
« Odpověď #6 kdy: 27 Března 2013, 15:57:36 »
To by mě zajímalo co se tě tak dotklo?

Dostal jsi vysvětlení a i odkaz na diskuzi kde se to řeší... A ty nás za to napadáš a urážíš nás?
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Matesax

  • Host
Re:vypálení souborů na CD
« Odpověď #7 kdy: 27 Března 2013, 16:00:32 »
Většina písní má na začátku, nebo na konci ticho - proč jej neořezat...

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:vypálení souborů na CD
« Odpověď #8 kdy: 27 Března 2013, 16:03:08 »
Většina písní má na začátku, nebo na konci ticho - proč jej neořezat...
To určitě umí když si tu hudbu sám udělal, na to se neptal... ;)
jedná se o hudbu, vlastní...
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Lenovo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
Re:vypálení souborů na CD [vyřešeno]
« Odpověď #9 kdy: 27 Března 2013, 16:41:41 »
takže si to překopu aby to bylo akorát na CD a jak se říká "potrefená husa se ozve", tak se ozval ten, kdo první začal s "uštěpačnými" poznámkami místo rady, na rozdíl od všech ostatních... Hezký den všem přeju
Lenovo Z61t 9443, Ubuntu 12.04 64bit

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:vypálení souborů na CD [vyřešeno]
« Odpověď #10 kdy: 27 Března 2013, 16:56:27 »
takže si to překopu aby to bylo akorát na CD a jak se říká "potrefená husa se ozve", tak se ozval ten, kdo první začal s "uštěpačnými" poznámkami místo rady, na rozdíl od všech ostatních... Hezký den všem přeju

A to takhle vždy reaguješ na to když není po tvém? Dle tvého vyjadřování a vyhýbání tě odhaduji tak na 12 let. ::)

Nenapsal jsem v první odpovědi nic urážlivého, jen jsem se ti snažil pomoct vysvětlit jak je to s nahrávkami na Audio cd s příkladnou fotkou kde to je jasně vidět, a zeptání zda nepodporuje tvůj přehrávač MP3 kde by byla situace o moc lepší (nebo se ti zdálo že se ti vysmívám že nemáš MP3 přehrávač?), následně jsem ti poslal odkaz na fórum kde se o tom baví a je to tam docela dobře vysvětlené i jaké možnosti existují, ale asi tě urazilo že jsem si dovolil ti poslat odkaz jinam a nepřepsal jsem vše co se tam píše sem do tohoto fóra...
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Lenovo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
Re:vypálení souborů na CD [vyřešeno]
« Odpověď #11 kdy: 28 Března 2013, 07:28:35 »
Bohužel vážený, do důchodu už mi schází jen málo.... no skutečně mi připadá ten obrázek jako ironie, protože to ví asi každý, kdo někdy měl CD v ruce a hodlal s ním něco dělat. Proto jsem se tu ptal. Základy skutečně nepotřebuji, myslím, že o tom již něco vím. Když se podíváš na reakce ostatních, tak se třeba doptávali, protože jsem to nespecifikoval podrobně (bohužel, omlouvám se, moje chyba). Takže mi spíše na "náctiletého" připadá to dělání si legraci a blbce z druhých. Za odkaz děkuji ale nepřinesl mi vůbec nic nového. Jak jsem psal, než se dotazuji zde na fóru hledám vždy nejdřív sám googlem a většinou se obejdu rychleji a spíše tam.

Jinak pro ty, kdo by měli podobný dotaz, skutečně mi nezbylo, než odebrat část projektu a pak už si s tím úspěšně poradí klasické vypalovací programy (změna na formát pro normální hudební CD)


Děkuji a přeji všem krásný den.
Lenovo Z61t 9443, Ubuntu 12.04 64bit

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:vypálení souborů na CD [vyřešeno]
« Odpověď #12 kdy: 28 Března 2013, 08:39:12 »
"Děvčata", jděte se hádat někam jinam. Nic špatného tady nevidím - Radek to jako ironii nemyslel. Každopádně už tady nechci vidět tyto dohady. Díky.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.