Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Instalace Ubuntu vedle Windows 8  (Přečteno 1528 krát)

zdenka kruzova

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Instalace Ubuntu vedle Windows 8
« kdy: 22 Července 2013, 13:32:07 »
ahoj vsichni,
ziju ve svycarsku a starej pocitac mi odesel a tak jsem zasla do mediamarkt,koupila jse toshiba p855-33h ale s nainstalovanym windowsem8,borec mi rekl ze to neni problem ten windows odinstalovat a nebo pouzivat oba programy zaroven.tak jsem to mela i na tom starym pocitaci.jako hlavni ubuntu a vedlejsi pro kopirku windows xp.protoze mi nechtela s ubuntu fungovat.ale u tohoto novyho pocetace se mi nedari ubuntu nainstalovat.mam pocit ze ten windows se tam roztahuje a blokuje vsechno ostatni.prosim pokud nekdo vi jak na tento problem poradte.diiik zdena
« Poslední změna: 22 Července 2013, 13:47:11 od Tadeáš Pařík »

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Instalace Ubuntu vedle Windows 8
« Odpověď #1 kdy: 22 Července 2013, 13:56:03 »
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

zdenka kruzova

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re:Instalace Ubuntu vedle Windows 8
« Odpověď #2 kdy: 23 Července 2013, 22:36:36 »
dik,ale ja su v pocitacich dost negramotna,takze nevim co to je nabootovat.v kazdem pripade jsem to stahla a ted teda nevim co dal,potoze tam neni nikde kolonka instalace,nebo tak neco

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Instalace Ubuntu vedle Windows 8
« Odpověď #3 kdy: 24 Července 2013, 10:26:16 »
Požádejte nějaký servis který tomu rozumí.
V Praze nemám problém osobně pomoci a už jsem takhle pomohl desítkám lidí a jsou nad míru spokojeni ale ze Švícarska krapet daleko. :-\
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.