Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Tunein radia na Ubuntu.  (Přečteno 2957 krát)

auswood

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Akce Úštěk
Tunein radia na Ubuntu.
« kdy: 18 Srpna 2013, 12:15:00 »
Zdravím. Oblíbil jsem si aplikaci na mobilu a ve Win8 Tunein nechtěl jsem pokaždé přistupovat na web tak jsem pátral a našel jsem že i tato služba jde spustit na Ubuntu  :) Jedna se dodělávku pro VLC player a funguje to skvěle. Tady je návod v angličtině mě se to podle něho povedlo rozchodit tak kdo bude chtít a má rád online radia z Tunein  může si to VLC taky domontovat ;) Upozorňuji že tam jsou i Radia která nejsou ani na play.cz jako je třeba Gamaradio které poslouchám.

Description:
Tunein-Radio-VLC
================

TuneIn Radio for VLC is a Service Discovery Script to listen your favorite Radio Station in our Favorite Media Player

This is a Service Discovery LUA Script to TuneIn Radio for VLC 2.X.X

How to Install
==============

1. Copy the tunein.lua in the share/lua/sd directory. In Linux the directory is ~/.local/share/vlc/lua/sd/ in Windows the directory is C:/program files (x86)/VLC/VideoLAN/lua/sd

2. If you have an TuneIn user, you can modify the script in the username and password variables

3. Copy the playlist/radiotime.lua and playlist/streamtheworld.lua to share/lua/playlist directory, with this playlist you can browse the Podcast, news or sports directory since VLC

4. Start your VLC

5. Enjoy



Changelog:
Version 0.4
===========
* Added Trending category
* Fixed zip file download link

Odkaz na stránky s návodem jsou tam i ty soubory potřebné k rozchození: http://addons.videolan.org/content/show.php/?content=152788
« Poslední změna: 18 Srpna 2013, 15:28:22 od auswood »
Ubuntu 10.04 Noťas Asus K50AB

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.