Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: LinuxTV chyba (AverVolar HD Pro usb karta)  (Přečteno 1148 krát)

Welblaud

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 190
LinuxTV chyba (AverVolar HD Pro usb karta)
« kdy: 23 Listopadu 2013, 12:01:22 »
Prosím pěkně, někdo by určitě věděl. Našel jsem pravděpodobně řešení svého problému, ale vlastně nevím, jak na to.

Před časem mi v pohodě chodila usb tv karta od Averu, všechno šlapalo pěkně. Pak jsem ale aktualizoval vč. jádra a od té doby to nejde zprovoznit. V návodu je přesně psáno, co to píše i mně, ale netuším, jak tam pánové aplikovali patch.

Co bych měl kam jak připsat, uložit?  ???

http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=2024044
Nu což, linux JE závislost, a ne že ne…

Welblaud

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 190
Re:LinuxTV chyba (AverVolar HD Pro usb karta)
« Odpověď #1 kdy: 23 Listopadu 2013, 13:13:42 »
Nic, pardon, vypisuje to jinou chybu:

Kód: [Vybrat]
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c: In function 'v4l2_of_parse_csi_bus':
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c:38:4: error: implicit declaration of function 'of_prop_next_u32' [-Werror=implicit-function-declaration]
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c:38:9: warning: assignment makes pointer from integer without a cast [enabled by default]
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c: In function 'v4l2_of_get_next_endpoint':
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c:176:3: error: implicit declaration of function 'of_get_child_by_name' [-Werror=implicit-function-declaration]
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c:176:8: warning: assignment makes pointer from integer without a cast [enabled by default]
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c:180:8: warning: assignment makes pointer from integer without a cast [enabled by default]
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c: In function 'v4l2_of_get_remote_port_parent':
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c:238:2: warning: passing argument 1 of 'of_parse_phandle' discards 'const' qualifier from pointer target type [enabled by default]
include/linux/of.h:230:28: note: expected 'struct device_node *' but argument is of type 'const struct device_node *'
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c: In function 'v4l2_of_get_remote_port':
/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.c:262:2: warning: passing argument 1 of 'of_parse_phandle' discards 'const' qualifier from pointer target type [enabled by default]
include/linux/of.h:230:28: note: expected 'struct device_node *' but argument is of type 'const struct device_node *'
cc1: some warnings being treated as errors
make[3]: *** [/home/ruzenka/media_build/v4l/v4l2-of.o] Error 1
make[2]: *** [_module_/home/ruzenka/media_build/v4l] Error 2
make[2]: Leaving directory `/usr/src/linux-headers-3.2.0-54-generic'
make[1]: *** [default] Error 2
make[1]: Leaving directory `/home/ruzenka/media_build/v4l'
make: *** [all] Error 2
build failed at ./build line 454.

Ach jo...
Nu což, linux JE závislost, a ne že ne…

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.