Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: blbne mi KDE, pricina asi novej adobe flash?  (Přečteno 771 krát)

TUX IN MACHINE

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 576
blbne mi KDE, pricina asi novej adobe flash?
« kdy: 12 Ledna 2014, 22:26:32 »
Taky vam to nekomu blbne? prehraval sem neco na youtube a najedno okno zamrzle a i prestalo chodit poradne kdecko, musel sem restartovat (nakonec pomoci ctrl+alt+Sysrq S, U, B) pac se i ukoncovani zacyklilo. Posledni dobou mi castejc mrzne system. Mam za to ze to asi bude tim flashem. Pripadne poradte jak detekuju pricinu problemu? Mam sanci najit neco v system logu? Na ten sem z dob normal ubuntu rezignoval pac krom hromady kravin tam clovek nikdy nenajde pricinu padu systemu. V tomhle teda zlatej eventlog ve widlich, linux ma jeste co dohanet  :( A i to zalohovani ve stylu restorepointu mi docela chyby pro tyhle pripady  :( Neco se vy..re a clovek pak musi to resit pres fora, zatimco ve widlich by stacilo par kliknuti a vraceni se ke stavu pred 2 dnama. Achjo uz aby to nekdo vykoumal. Vzdyt to ma i MAC!

Nebo co mi doporucite na zalohovani aby to nahradilo chybejici restorepointy/time machine?
« Poslední změna: 12 Ledna 2014, 22:42:43 od TUX IN MACHINE »

Dano V

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 990
Re:blbne mi KDE, pricina asi novej adobe flash?
« Odpověď #1 kdy: 13 Ledna 2014, 07:57:25 »
Backup Utilities>>>klik<<<je toho dosť
« Poslední změna: 14 Ledna 2014, 18:40:11 od Dano V »
U12.04 do 04.2017  K3.2.0-60
...Ne vždycky spolu budeme souhlasit, ale to není důvod k neslušnému chování. Každý se občas může cítit zklamaný, ale je vždy potřeba se chovat tak, aby se zklamání neproměnilo v osobní útok. Je nutné si uvědomit, že v komunitě, kde panuje napětí a stres, se toho moc neudělá... ;)
http://www.ubuntu.cz/komunita/pravidla

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.