Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance  (Přečteno 2551 krát)

František Zatloukal

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1799
    • frantisek.zatloukalu.eu
Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance
« kdy: 22 Ledna 2014, 12:28:28 »

Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance

Citace
A first-person, open world, realistic RPG that will take you to Medieval Europe in a time of great upheaval and strife. A humble, young blacksmith loses everything to war. As he tries to fulfill the dying wish of his father, Fate drags him into the thick of a conspiracy to save a kidnapped king and stop a bloody conflict. You will wander the world, fighting as a knight, lurking in the shadows as a rogue, or using the bard’s charm to persuade people to your cause. You will dive deep into a sweeping, epic, nonlinear story from Daniel Vávra, an award-winning designer from the Mafia series. Our unique, first-person combat system lets you wield sword or bow in both one-on-one skirmishes and large-scale battles. All of this - and more - brought to life beautifully with next-gen visuals delivered via CryEngine 3.

Hra bude dostupná přístí rok na next-gen konzole, PC (Windows, Linux, Mac).

Více informací: http://www.kickstarter.com/projects/1294225970/kingdom-come-deliverance
First they ignore you, then they laugh at you,
then they fight you, then you win.
Powered by Fedora 22 | Ubuntu 15.10

Ellendway

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 399
Re:Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance
« Odpověď #1 kdy: 22 Ledna 2014, 16:47:11 »
Je potřeba podpořit. Jedná se o českou hru!  ;)

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance
« Odpověď #2 kdy: 22 Ledna 2014, 21:46:09 »
Koukal jsem na to dneska na rootu (nebo kde) a fakt se tesim  :)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

majakmp3

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 451
Re:Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance
« Odpověď #3 kdy: 23 Ledna 2014, 00:40:23 »
Tak se pánové Františku Zatloukale a Ellendway pochlubte, kolik jste na kickstarteru přispěli!
Uvažuji o tom, že bych taky mohl pustit nějaký chlup. Zajímaly by mě praktické zkušenosti z podporou projektu na tomto crowd-fundingovém serveru. Pochopil jsem, že je potřeba registrace. Jak se provádějí platby, Pay-pal, kreditní karta? Z podmínek Kickstarteru jsem pochopil, že:

1) Pokud se vybere požadovaná částka - Kickstarter si nechá 5%
2) Poplatky, které platí přispěvatelé:
   5% plus £0.05 pro částky nižší než £10
   3% plus £0.20 pro částky rovné či vyšší než je £10
3) Pokud se požadovaná částka nevybere pak co?

Díky a mějte se!
     
« Poslední změna: 23 Ledna 2014, 17:35:09 od majakmp3 »

Ellendway

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 399
Re:Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance
« Odpověď #4 kdy: 23 Ledna 2014, 12:40:50 »
Registrace je v podstatě o jednom kliknutí přes Facebook (tak jsme to udělal já). Osobně jsme do projektu již poslal 75€, protože chci tričko, plakát a sběratelskou edici. Pokud si Kickstarter vezme nějaké to euro navíc, opravdu mě to nezabije a nebudu vykřikovat, co je to za zloděje.

Platba se provádí pomocí platební karty (VISA, Master Card nebo American Express). Je avšak potřeba upozornit, že platba se strhne z platební karty jakmile projekt skončí a bude úspěšně zafinancován. To znamená, že kdyby v případě KC:D by nebylo financování úspěšné, nestrhnou se ti peníze z účtu.


majakmp3

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 451
Re:Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance
« Odpověď #5 kdy: 23 Ledna 2014, 16:56:21 »
Registrace je v podstatě o jednom kliknutí přes Facebook (tak jsme to udělal já). Osobně jsme do projektu již poslal 75€, protože chci tričko, plakát a sběratelskou edici. Pokud si Kickstarter vezme nějaké to euro navíc, opravdu mě to nezabije a nebudu vykřikovat, co je to za zloděje.

Platba se provádí pomocí platební karty (VISA, Master Card nebo American Express). Je avšak potřeba upozornit, že platba se strhne z platební karty jakmile projekt skončí a bude úspěšně zafinancován. To znamená, že kdyby v případě KC:D by nebylo financování úspěšné, nestrhnou se ti peníze z účtu.

Díky za info.
Tak jsem do toho taky šel a přispěl £15.
Jako odměna za tuto částku je slíbena digitální kopie hry, přístup na fórum + "placka" vojáka do fóra.
   O beta přístup do nedokončené hry nemám zájem - času není nazbyt a umím ho využít lépe - raději si počkám na hotový produkt.
   S Kickstarterem nemám žádné osobní zkušenosti, takže to beru jako test. Hra by měla být dokončena v prosinci 2015 (skoro za dva roky). Rád podpořím dobrou českou věc. Vávrovi věřím, ale pokud by to nakonec neklaplo, tak se svět nezboří a tu pětistovku oželím.
 

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance
« Odpověď #6 kdy: 23 Ledna 2014, 20:06:11 »
No já jim napsal mail, jestli přijímají cash. Aneb proč bych měl platit kurzovné kč->libry a ještě kvůli tomu cpát pin do "důvěryhodné" platební brány, a oni recipročně ušetří na daních a kurzu libry->kč. win-win ;)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance
« Odpověď #7 kdy: 31 Ledna 2014, 12:29:08 »
Tak už potřebnou částku mají, hra bude! :)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

majakmp3

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 451
Re:Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance
« Odpověď #8 kdy: 16 Února 2014, 12:42:14 »
No já jim napsal mail, jestli přijímají cash. Aneb proč bych měl platit kurzovné kč->libry a ještě kvůli tomu cpát pin do "důvěryhodné" platební brány, a oni recipročně ušetří na daních a kurzu libry->kč. win-win ;)
Posledně se ti někdo vysmíval, že jsi paranoidní ohledně poskytování údajů do "důvěryhodné" platební brány. Dnes mi od Kickstarteru přišlo následující zdělení:
Kód: [Vybrat]
On Wednesday night, law enforcement officials contacted Kickstarter and alerted us that hackers had sought and gained unauthorized access to some of our customers' data. Upon learning this, we immediately closed the security breach and began strengthening security measures throughout the Kickstarter system.

No credit card data of any kind was accessed by hackers. There is no evidence of unauthorized activity of any kind on your account.

While no credit card data was accessed, some information about our customers was. Accessed information included usernames, email addresses, mailing addresses, phone numbers, and encrypted passwords. Actual passwords were not revealed, however it is possible for a malicious person with enough computing power to guess and crack an encrypted password, particularly a weak or obvious one.

As a precaution, we strongly recommend that you change the password of your Kickstarter account, and other accounts where you use this password.

To change your password, log in to your account at Kickstarter.com and look for the banner at the top of the page to create a new, secure password. We recommend you do the same on other sites where you use this password. For additional help with password security, we recommend tools like 1Password and LastPass.

We’re incredibly sorry that this happened. We set a very high bar for how we serve our community, and this incident is frustrating and upsetting. We have since improved our security procedures and systems in numerous ways, and we will continue to do so in the weeks and months to come. We are working closely with law enforcement, and we are doing everything in our power to prevent this from happening again.

Kickstarter is a vibrant community like no other, and we can’t thank you enough for being a part of it. Please let us know if you have any questions, comments, or concerns. You can reach us at accountsecurity@kickstarter.com.

Thank you,

Yancey Strickler
 Kickstarter CEO

Jak z textu vyplývá, nejednalo se sice o platební bránu, ale zdá se, že Tvé důvody k nedůvěře jsou oprávněné, alespoň (nejenom)  v tomto případě.

Ellendway

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 399
Re:Crowd-Funding Kingdom Come: Deliverance
« Odpověď #9 kdy: 17 Února 2014, 19:06:29 »
Citace
No credit card data of any kind was accessed by hackers

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.