Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: indexace souborů  (Přečteno 950 krát)

matata

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 122
indexace souborů
« kdy: 09 Května 2014, 21:54:55 »
Ahoj,
nainstaloval jsem 14.04. Obnovil soubory. Dash mi vyhledává pouze nedávno navštívené soubory. Rád bych přes dash či jiný nástroj vyhledával všechny soubory a složky minimálně v domovské složce.
Zkoušel jsem i vyhledávání přes Super+F ale také to nejde.

Díky za radu.

Dano V

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 990
Re:indexace souborů
« Odpověď #1 kdy: 09 Května 2014, 22:09:26 »
Skús pozrieť Nastavenia systému > Súkromie > Súbory > Neukladať aktivytu pre nasledovné priečinky či tam nie je domovský adresár
A potom
Kód: [Vybrat]
sudo updatedb
U12.04 do 04.2017  K3.2.0-60
...Ne vždycky spolu budeme souhlasit, ale to není důvod k neslušnému chování. Každý se občas může cítit zklamaný, ale je vždy potřeba se chovat tak, aby se zklamání neproměnilo v osobní útok. Je nutné si uvědomit, že v komunitě, kde panuje napětí a stres, se toho moc neudělá... ;)
http://www.ubuntu.cz/komunita/pravidla

matata

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 122
Re:indexace souborů
« Odpověď #2 kdy: 09 Května 2014, 22:43:56 »
domovska slozka tam neni
je tam pouze Dokumenty, Obrazky, Hudba... Většinu klíčových dokumentů mám uložených ve složce dropbox v Home folder. Navíc i v tomto nastavení je napsáno, že hledány jsou pouze NAPOSLEDY OTEVŘENÉ soubory a použité aplikace.
:-(

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:indexace souborů
« Odpověď #3 kdy: 09 Května 2014, 22:59:09 »
Nepouzivam unity tak neviem presne ale ked otvoris dash tak napravo boli moznosti co sa ma zobrazovat v dash. Nemas to zakazane tam?
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

Dano V

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 990
Re:indexace souborů
« Odpověď #4 kdy: 09 Května 2014, 23:38:46 »
Skús pozrieť či v 14.04 je
Kód: [Vybrat]
apt-cache policy unity-place-applications
Kód: [Vybrat]
apt-cache policy unity-place-files ak je doinštaluj a log out log in a mohlo by to fungovať
Edit: v 14.04 tie dve srandy pravdepodobne nebudú.  :-\
« Poslední změna: 10 Května 2014, 00:53:11 od Dano V »
U12.04 do 04.2017  K3.2.0-60
...Ne vždycky spolu budeme souhlasit, ale to není důvod k neslušnému chování. Každý se občas může cítit zklamaný, ale je vždy potřeba se chovat tak, aby se zklamání neproměnilo v osobní útok. Je nutné si uvědomit, že v komunitě, kde panuje napětí a stres, se toho moc neudělá... ;)
http://www.ubuntu.cz/komunita/pravidla

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.