Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: 2 wi-fi karty 2 isp připojení  (Přečteno 1144 krát)

boonn

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 296
  • Urgulak the Great
2 wi-fi karty 2 isp připojení
« kdy: 27 Května 2014, 22:58:42 »
Zdravím,
rád bych se zeptal, zda máte zkušenosti s propojením dvou wi-fi připojení.  Vím, že existuje něco jako ubuntu bonding viz https://help.ubuntu.com/community/UbuntuBonding nebo open source ISP Unity viz http://theforevernoob.wordpress.com/2012/05/12/ispunity/

Pozn. pod čarou:
Přestěhoval jsem z Plzně (40 mb O2 připojení) do zapadlé vesnice, ke máme internetové připojení O2 8 MB max (když se modlím), starý kabely v zemi ... lokální wi-fi poskytovatelé nestojí za řeč.  Mám stolní PC a usb wi-fi, přes kteru se připojuji k routeru. V dostupných wi-fi sítích vidím, i když slabě, dostupnou wi-fi síť města. Chtěl bych zkusit zapojit dvě usb wi-fi karty a jednu připojit na město, jednu na sebe. Protože když něco stahuju rychlostí 130 kb/s mám fakt chuť otevřít okno a skočit si pěknou šipku.  :) Pamatuju si, že jsem to kdysi už zkoušel na kolejích, wi-fi a lan, ale tam bylo připojení taky rychlé, že nešlo vypozorovat zlepšení nemělo to smysl.


Předem děkuji za zkušenosti a rady.

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
   ~ Socrates
 Use linux flarerpg.org - great open source game

marun

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 601
Re:2 wi-fi karty 2 isp připojení
« Odpověď #1 kdy: 28 Května 2014, 06:24:17 »
myslím že klasické stahování přes prohlížeč to nezrychlí určitě protože 1 spojení je jen na jedné síťové kartě ale torrent by to zrychlit mohlo nebo pokud bys stahoval paralelně více věcí

boonn

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 296
  • Urgulak the Great
Re:2 wi-fi karty 2 isp připojení
« Odpověď #2 kdy: 28 Května 2014, 12:24:59 »
Ok. I to paralelní stahování by stálo za to.
The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
   ~ Socrates
 Use linux flarerpg.org - great open source game

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.