Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Podmínky Steam byly na Ubuntu one?  (Přečteno 849 krát)

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Podmínky Steam byly na Ubuntu one?
« kdy: 13 Června 2014, 15:35:10 »
Dnes jsem si chtěl nainstalovat steam-louncher a vyskočilo na mě okno podmínek použití, ale jeho obsah nejsou tyto podmínky, ale oznámení o ukončení Ubuntu one
Kód: [Vybrat]
The service has been discontinued
We are sorry to notify you that the Ubuntu One file services have been shut down.

As always, your content belongs to you. If you have already uploaded any content you can simply download your files onto your PC or an external hard drive. You have until 31 July 2014 to collect all of your content. After that date, all remaining content will be deleted.

We've always been inspired by the support, feedback and enthusiasm of our users and want to thank you for the support you've shown for Ubuntu One. We hope that you'll continue to support us as together we bring a revolutionary experience to new devices.

See our original announcement or follow up posts for more details.

The Ubuntu One team
Jak tomu rozumět?
Chápejte to částečně jako lament nad zrušením dobré služby a částečně jako hlášení chyby, která tímto nešťastným krokem vznikla :(
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.