Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Skype 4.3 v repo  (Přečteno 1418 krát)

Honza Bouma

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 272
Skype 4.3 v repo
« kdy: 25 Června 2014, 17:04:34 »
Tohle není chyba, spíš jen prosba o aktualizaci, mám v Ubu 14.04 nainstalovaný skype z repozitáře. Už je ale k dispozici verze 4.3, vím, že bych mohl manuálně nainstalovat balík ze stránek skypu, raději bych ale zůstal u repo instalací, šlo by je aktualizovat? je případně nějaké ppa?

Rover623

Re:Skype 4.3 v repo
« Odpověď #1 kdy: 25 Června 2014, 19:50:16 »
Repozitář není, pouze staré neaktualizované

ludolph

  • Host
Re:Skype 4.3 v repo
« Odpověď #2 kdy: 27 Června 2014, 10:34:42 »
Tohle není chyba, spíš jen prosba o aktualizaci, mám v Ubu 14.04 nainstalovaný skype z repozitáře. Už je ale k dispozici verze 4.3, vím, že bych mohl manuálně nainstalovat balík ze stránek skypu, raději bych ale zůstal u repo instalací, šlo by je aktualizovat? je případně nějaké ppa?

To co bude nebo nebude v oficialnich repozitarich ubuntu nikdo z lidi na tomto foru nema prakticky zadnou sanci ovlivnit. Tazke si na skype 4.3 v repozitarich ubuntu budeme muset jeste nejakou dobu pockat. V pripade skype 4.2 to trvalo cca pul roku nez na to Ubuntu zareagovalo...:(

Manualni instalace ale neni nijak na zavadu.

aaaaa

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 348
Re:Skype 4.3 v repo
« Odpověď #3 kdy: 27 Června 2014, 11:14:11 »
Já ho také nainstaloval ručně, jednou za rok se to dá přežít  :) Už se těším, až bude přímo ve Firefoxu integrované volání a pak půjde ten MS virus na dobro z PC http://www.zive.cz/bleskovky/firefox-leze-do-zeli-skypu-nabidne-sluzbu-pro-videohovory/sc-4-a-174320/default.aspx

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.