Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: KDE Freezing...proc?  (Přečteno 1749 krát)

3x3cut0r

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 178
KDE Freezing...proc?
« kdy: 16 Února 2007, 10:52:44 »
Lidi, vim, ze mi nikdo nepomuze, ale treba se dobereme k nejakymu reseni :)

Uz sem si tu parkrat stezoval na to, ze posledni Ubuntu, ktery mi funguje, je Dapper, ze ani Edgyho, ani Feistyho nerozbeham....

Porad ale netusim proc...

LiveCD mi vzdycky nabehne az do KDE, kde se mi po chvili zasekne. Kdyz se prepnu to nejakyho tty, tak jde vsechno v poradku. Muzu pracovat, pohoda. Ale jakmile se vratim do KDE, tak je to otazka tak 10 vterin, nez se to zasekne...

Musi to zpusobovat nejaka sluzba, ale nemuzu prijit na to, jaka. Nechci od vas reseni, to nikdo neznate, to uz vim :) Kdo mi to vyresi, tomu klidne zaplatim :) ... Chci jen poradit, jak mam prijit na to, co to dela...

BTW: Parametry jako nolapic, noapic, acpi=off apod sem zkousel :)

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
KDE Freezing...proc?
« Odpověď #1 kdy: 16 Února 2007, 11:00:37 »
Tohle mi 6.10 dělá taky, sice ne po 10s, ale cca. jednou za hodinu, nakonec jsem zjistil, že je to mojí grafickou kartou - mám starou vykopávku a tohle mi dělají nové ovladače :(, takže zůstanu na věky u 6.06, je to jistota stability.

3x3cut0r

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 178
KDE Freezing...proc?
« Odpověď #2 kdy: 16 Února 2007, 11:22:26 »
Ale ja jedu pres ovladac vesa :(

Linuxfan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 216
KDE Freezing...proc?
« Odpověď #3 kdy: 16 Února 2007, 16:30:58 »
Aky mas pocitac (CPU, RAM, VGA...)?
Skusal si aj Ubuntu (Gnome) LiveCD? - Aby sme mohli zistit, ci ti to robi nejaka sluzba KDE, alebo je to celkovy problem.
Intel 2x2,8GHz; 1GB RAM; ATI Radeon X1300; 2xSATA Seagate; Kubuntu 9.04

3x3cut0r

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 178
KDE Freezing...proc?
« Odpověď #4 kdy: 16 Února 2007, 17:58:36 »
Zkousel sem jen Ubuntu 7.04 - mam dojem ze Herd 3. Stahnul bych Ubuntu 6.10, ale zacinam se blizit limitu a budu ve stredu potrebovat rychlej net...
Kazdopadne chybou samotnyho KDE by to bejt nemelo, jelikoz treba Knoppix s KDE 3.5.5 mi funguje bez problemu (6.10 ma myslim taky 3.5.5)....myslim ze je to Kernelem, pred hodinou sem zkousel Edgyho znova a dal sem otestovat CD, coz probiha tak, ze se nacte kernel (nevim teda proc) a pak to kontroluje...hned jak dobehla kontrola CD a ukazalo se, ze tam nejsou chyby, tak to zamrzlo...
Jo, pocitac - jde o notebook Umax VisionBook 2500WXN, tzn. Core Due T2050, 512MB RAM, VIA VN800

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.